Alles voor het huis, vanaf prijs 5 €

Online veiling van consumptiegoederen

Rue de l'Industrie 20, 1400 Nivelles, België

Aantal kavels
250 kavels
Einde op 22/04/2024 16:30
Auctelia

Giro Vanquish Mips Helm Wit Zilver De Giro Vanquish MIPS-helm is het toppunt van technologie in professionele wielerhelmen op de weg. Giro Vanquish Mips Helm Wit Zilver De wetenschap van ventilatie en de kunst om het te beheersen dicteerde het silhouet van de helm en het ontwerp van de ventilatie vanaf het begin, met maanden van aerodynamische ontwikkeling. Het resultaat is de Vanquish MIPS - de aerodynamische helm. Deze helm is volledig uitgerust met geavanceerde functies die zijn ontworpen om uw rit te verbeteren, van de beste aerodynamische efficiëntie tot uitzonderlijke ventilatie en innovatieve oplossingen voor hoofdbescherming. Of je hem nu uit het peloton elimineert, een Ironman opblaast of de verkeerde rechte lijn naar de finish slaat, de Vanquish keert het tij in jouw voordeel. Kenmerken: ? TransformAir-technologie ? Ventilatie RocLoc MIPS ? Windtunnelventilatie ? Zeiss Optisch Vivid vizier ? Glazen handgrepen ? Aerodynamisch riemsysteem ? MIPS-systeem Referentie: 7086809... lees meer

7332-211

Kenmerken: Intrekbaar en vervangbaar schild Geïntegreerd achterlicht Gepatenteerd MIPS-systeem om rotatiekrachten op de hersenen te verminderen in het geval van een schuine impact Uitgebreide dekking voor maximale bescherming Antimicrobiële pluche vulling Bouw: In-Mold hybride constructie Verstelsysteem: Roc Loc Air Ventilatie: Tien ontluchters, waarvan 4 instelbaar "on the fly" Instelbare blowerventilatie Diepe interne kanalen met vier afsluitbare ventilatieopeningen aan de bovenkant Maat: Medium (21.75-23.25", 55-59 cm) Certificering: Voldoet aan de Amerikaanse veiligheidsnorm CPSC voor fiets helmen voor mensen van 5 jaar en ouder.... lees meer

7332-212

Perfecte grootte en netjes ontwerp: zonder hun hoofd te draaien, kunnen ouders weten wat er achter hen gebeurt en de controle over de situatie nemen. De optimale grootte en bolle vorm van de spiegel garanderen een perfect gezichtsveld en laten ze het niet uit het oog verliezen. De nieuwste generatie zwenkverbindingen maakt een optimale uitlijning van de achteruitkijkspiegel mogelijk, waardoor de stabiliteit wordt verbeterd en het ontwerp wordt voltooid. ???? 360° aanpassing: Het kind auto spiegel is bevestigd aan het gewricht en kan op elk moment worden gedraaid. Het draait 360 graden voor volledige beweging naar alle hoeken van het voertuig, zodat u de auto zetel gemakkelijk naar achteren kunt zien. ???? Eenvoudig te installeren: Onze kinderspiegel wordt volledig gemonteerd geleverd, waardoor de installatie snel en eenvoudig is. Bevestig hem gewoon aan de hoofdsteun van je auto, verwijder de beschermfolie en je bent klaar om te gaan. Voorzien van een hoogwaardige verstelbare gespriem die past op alle auto verstelbare hoofdsteunen. Wordt geleverd met montage-instructies. ???? Veiligheid voorop: de auto spiegel voor kinderen is gemaakt van onbreekbaar acrylaat glas met een hoogwaardig ABS-frame dat bestand is tegen hitte en kromtrekken. In vergelijking met normale glas is onbreekbaar acrylaat duurzamer en onbreekbaar.... lees meer

7332-213

RESISTENT EN STABIEL: De waterdichte dekzeil voor kipper is gemaakt van PE-stof 280 g/m² en is extreem scheurbestendig dankzij de versterkte hoeken met rubberen randen en naden aan alle randen met een dubbel materiaal. UV-BESCHERMING EN WEERBESTENDIG: De stof dekzeil voor kipper is aan beide zijden gecoat, wat effectief waterdicht en UV-gestabiliseerd kan zijn om uw eigendom te beschermen tegen regen, sneeuw, wind, stof of intens zonlicht. VEELZIJDIGE TOEPASSINGEN: Geschikt voor buiten- en binnengebruik. Het kan uw auto's, motorfietsen, aanhangers, boten, houtstapels, tuin meubilair, zwembaden, enz. Beschermen. stof en kan ook worden gebruikt als tentmat. EENVOUDIG IN GEBRUIK: Dankzij een roestvrijstalen oogje om de 100 cm kan de veelzijdige dekzeil voor kipper eenvoudig op elke locatie worden bevestigd. Wanneer u het niet gebruikt, kunt u het wassen, aan de lucht drogen en opvouwen voor opslag zonder veel ruimte in beslag te nemen.... lees meer

7332-214

{Smart Temperature Control} - In vergelijking met een gewone douche kan onze ronde thermostatische douchemengkraan automatisch de koud- en warmwaterdruk in evenwicht brengen om de watertemperatuur snel stabiel te houden, waardoor handmatige aanpassing niet nodig is. {Veilig en comfortabel} - Uitgangswater temperatuurbereik: 20-50 °C, veiligheidsknoptemperatuur: 38 °C. Zodat u kunt genieten van een comfortabele douche in de koude winter, hoeft u zich geen zorgen te maken over plotseling koud of warm water. {Eenvoudig te installeren} - Ingangsgrootte: G 1/2" Uitvoergrootte: G 1/2", geschikt voor uw badkamer. Warme ingang is aan de linkerkant en de koudwaterinlaat is aan de rechterkant, dus u hoeft alleen maar de koudwaterleiding aan te sluiten op het koude water en de warmwaterleiding op het warme water. {High Quality} - Deze Kraan thermostatische mixer is gemaakt van duurzaam massief messing. Zo kunnen we kwaliteit en een lange levensduur garanderen. En het is chroom afgewerkt. De kraan is bestand tegen aanslag en corrosie bij dagelijks gebruik.... lees meer

7332-215

Met zijn hypnotiserende en eigentijdse patronen biedt het HYPPOS wand paneel u een unieke visuele ervaring in elke stuk. Gemaakt met hoogwaardige materialen, is dit paneel ontworpen om te worden geverfd volgens uw voorkeuren, zodat u uw persoonlijke stijl kunt uitdrukken. Dankzij de eenvoudige installatie kunt u uw ruimte snel omtoveren tot een trendy en boeiende plek. De installatie van wand panelen is eenvoudig uit te voeren in 4 stappen: Bereid het oppervlak voor waarop u de panelen wilt installeren Schik de lijm achter de panelen Installeer de panelen op het gewenste oppervlak Verf uw panelen Toon minder Kenmerken & afmetingen Kenmerken Kleur (schaduw): Wit Materiaal: Bamboe, Rotan en natuurlijke vezels Thema: Abstract Grootte Lengte: 80 cm Hoogte : 62.5 cm Diepte : 0.25 cm... lees meer

7332-216

Technische informatie Apparatuur: polyurethaan Banden: 3.00 - 4 Diameter: ongeveer 260 mm Breedte: ongeveer 85mm Naaf lengte: ongeveer 80mm As Diameter: ca. 20 mm Capaciteit: ongeveer 120 kg Lager: kogellager Velg: zilveren geschroefde stalen velg Blokprofiel, dus geschikt voor alle vloeren 3 Beschrijving Kruiwagen voor bagage roltafels met metaal velg, geschikt voor de meeste commercieel verkrijgbare bagage roltafels. Met een maximaal draagvermogen van 120 kg en een breedte van 85 mm. Ook geschikt voor handkarren, tas roltafels, kleuterschool roltafels, voeren roltafels en nog veel andere meer. De wielen zijn niet gevuld met lucht, maar zijn volledig gemaakt van massief PU-apparatuur. Schroefbare metaal velg met kogellager. Nu kun je zo vaak als je wilt op scherpe voorwerpen rijden. De banden in uw winkelwagen kan na een tijdje tekenen van veroudering vertonen. Gebruik dus deze handige reserve band en repareer hem ermee!... lees meer

7332-217

Geschikt voor alle mensen - Maataanpassing (6cm), ideaal voor gebruikers met een hoogte van 155cm-185cm (geen gewicht limiet) Gewoon goed uitschakelen - 8 massagekoppen masseren gelijkmatig over de hele rug en masseren ook specifieke acupunctuurpunten Past zich bijvoorbeeld aan elk interieur of auto aan - Aantrekkelijk ontwerp dat bijvoorbeeld de bank of auto zetel benadrukt Gerichte triggerpointmassage - Point focus-functie: Pers "Back Point", lang pers "?" of "?" om een specifiek punt op de rug te masseren Volledige controle - Onafhankelijk controle nek- en rugmassage; Laat je hele rug masseren of alleen je boven- of onderrug. Kies uit 3 verschillende trillingsniveaus voor het heupgebied Veiligheid - timer van 15 minuten met automatische uitschakeling en bescherming tegen oververhitting Hygiënisch en stil - Wasbare hoes en kunstleer, die u gemakkelijk kunt reinigen met een vochtige doek... lees meer

7332-218

Technische gegevens: Beschermingsklasse: IP20 Energie-efficiëntieklasse: A Kleur: geld Kleur van lamp: Warm wit 3000K Helderheid: 2640 lumen Komt overeen met halogeen: ongeveer 140W Vorm: hoekig Vermogen: 42W Afmetingen van de lamp (Ø x hoogte): ca. 1200 x 300 x 10 mm LED-type: 3014 Kleur aangepast: geld Materiaal: aluminium Bedrijf Spanning: 220-240 Volt AC Dimbaar: Ja Gemiddelde levensduur: tot 20.000 aantal uren Ligger hoek: 160°.... lees meer

7332-219

7332-220

7332-221

Technische gegevens: Frame materiaal: gegalvaniseerd metaal Vloermateriaal: 100% hout (MDF) Voetmateriaal: kunststof Kleur grijs Tablets per robuuste tablet: 5 Maximaal draagvermogen per rek: 175 kg Totaal aantal etages: 10 Maximaal draagvermogen van zware belasting rekken: 1750 kg Aantal dwarsbalken: 10 Aantal voeten: 16 Afmetingen (ong.): Hoogte: 180cm Breedte : 90 cm Diepte: 40 cm Inhoud van de levering: 2 × opslagmedia 10 × rekken 1 × Montagehandleiding... lees meer

7332-222

Technische gegevens: Frame materiaal: gegalvaniseerd metaal Vloermateriaal: 100% hout (MDF) Voetmateriaal: kunststof Geld Tablets per robuuste tablet: 5 Maximaal draagvermogen per rek: 175 kg Totaal aantal etages: 10 Maximaal totaal laadvermogen: 1750 kg Aantal dwarsbalken: 10 Aantal voeten: 16 Afmetingen (ong.): Hoogte: 180cm Breedte : 90 cm Diepte: 40 cm Inhoud van de levering: 2 x opbergstandaard 10 x rekken 1 x gebruikershandleiding... lees meer

7332-223

7332-224

Technische gegevens: Frame materiaal: gegalvaniseerd metaal Vloermateriaal: 100% hout (MDF) Voetmateriaal: kunststof Kleur: grijs, bruin. Tablets per robuuste tablet: 4 Maximaal draagvermogen per rek: 80 kg Totaal aantal etages: 8 Maximaal totaal laadvermogen: 640 kg Aantal voeten: 16 Afmetingen (ong.): Hoogte: 160cm Breedte : 80 cm Diepte: 40 cm Inhoud van de levering: 2 x rek robuust 8 x rekken 1 x gebruikershandleiding... lees meer

7332-225

Technische gegevens: Frame materiaal: gegalvaniseerd metaal Vloermateriaal: 100% hout (MDF) Voetmateriaal: kunststof Kleur grijs Aantal rekken : 5 Maximaal draagvermogen per rek: 175 kg Maximaal totaal laadvermogen: 875 kg Aantal dwarsbalken: 5 Aantal voeten: 10 Afmetingen (geschatte informatie) Afmetingen algemeen: 180 × 70 × 40-70 cm Diepte voor rek bevestigingsmiddel: 40 cm Diagonaal in het midden van de stuk: 43 cm Inhoud van de levering: 1 x rek robuust 5 x rekken 1 x gebruikershandleiding... lees meer

7332-226

Technische gegevens: Frame materiaal: gegalvaniseerd metaal Vloermateriaal: 100% hout (MDF) Voetmateriaal: kunststof Maximaal draagvermogen per rek: 80 kg Maximaal totaal laadvermogen: 320 kg Geld Afmetingen (ong.): Hoogte: 160cm Zijkanten: 75 cm Voorzijde: 40-75 cm Diepte voor rek bevestigingsmiddel: 40 cm Inhoud van de levering: 1 x hoek rek hoek gemakkelijk 4 x rekken 10 x plastic voetjes 1 x gebruikershandleiding... lees meer

7332-227

Kleur Zwart en rood Polypropyleen (PP) materiaal Type opvulling Beveiligingsbuffer Ronde vorm Aluminium frame materiaal Aanbeveling van gewicht maximaal 150 kilogram Over dit artikel Professioneel: Onze fitnesstrampoline voldoet aan de Duitse veiligheidsnorm van GS-certificering en is stabieler dan traditionele trampolines. Het gebruik van hoogwaardige veer touwen in plaats van traditionele veren maakt het stuiteren soepeler. Veiligheid: De stevige en stabiele staalconstructie en de 8 extra dikke stalen buizen met antisliphulzen merk onze trampoline zeer sterk, stabiel en antislip, met een maximaal draagvermogen van 150kg. U kunt onze producten met een gerust hart gebruiken. Stil: In vergelijking met de traditionele lentetrampoline is onze elastische touw fitnesstrampoline stiller. De antislip voetbedekking aan de onderkant kan het schokabsorberende effect bereiken. Je kunt het binnenshuis gebruiken zoals je wilt zonder je zorgen te maken over het verstoren van de andere. Flexibel: De opvouwbare trampoline is eenvoudig op te bergen. Het verstelbare T-vormige handvat (96/104/111/119/123 cm) is ergonomisch. Het handvat is afneembaar, u kunt het installeren en verwijderen volgens uw behoeften. Praktisch: fitnesstrampoline die zowel binnen als buiten kan worden gebruikt, zeer geschikt voor gebruik in tuinen, balkons, lounges en andere plaatsen.... lees meer

7332-228

Technische gegevens: Materiaal: 100% grenen, MDF hout Kleur: naturel, wit. Afwerking: Licht glanzend Toepassingsgebieden: kinderdagverblijf, peuters Afmetingen (ong.): Afmetingen (LxBxH): 80 x 40 x 100 cm Afstand tot de grond: 15 cm Hoogte van de bar: 85 cm Afstand van hengel tot rek: 69 cm Inhoud van de levering: 1 x kinderkapstok 1 x gebruikershandleiding... lees meer

7332-229

Opvouwbare outdoor camping grill van Femor. De grill is zeer gemakkelijk mee te nemen en is ideaal voor uitstapjes of weekenden op de camping. Het is stevig en duurzaam en bevat kruiden rek, extra gegoten strijkijzer frying pan en grill tangen. De hoge temperatuur coating voorkomt roest en vervorming. De voeten bieden een hoge mate van stabiliteit. Technische gegevens Merk: Fémor Model: CA-16 Apparatuur: roestvrij staal Afmetingen gevouwen: 70x30x18,5cm Afmetingen gemonteerd: 122x75x30cm... lees meer

Huidig bod 20,00
7332-230

Marchio Asado Grill Afmetingen 50D x 30L x 20H cm Caratteristica speciale Portatile Colore Nero E Acciaio Tipo di brandstof Carbon | Informazioni su questo articolo Set barbecue vakantiepakket - struttura per bbq e borsa termica In modo semplice e veloce permette di utilizzare le due misure di vassoi per bbq Flameboy - 7 strumenti barbecue Peso del pacchetto: 4.828 libbre... lees meer

7332-231

7332-232

De grote drink glazen uit de Blended collectie is een unieke decoratie voor elk interieur. Dankzij hun grote capaciteit, tot 510 ml, trekken ze de aandacht en verrukken ze met hun perfecte vorm, terwijl ze zeer praktisch blijven. Serveer water, sap of dranken elke dag of op een stijlvol feest. Blended glazen hebben ultradunne glas perfect transparante wanden, die de kleur van de geserveerde drank benadrukken en naar voren brengen. Ze gaan naar de tafelgerei wassen. Er moet aandacht worden besteed aan: Glas perfect transparant Uiteindelijk glas Stabiele bodem Vaatwasser... lees meer

7332-233

7332-234

Aanbevolen toepassingen voor nachtzicht, babybewaking Merk versie BC3000-2 model naam Draadloze connectiviteitstechnologie Speciale Kenmerk _de_la_temperature _de_la_camera sensor, _de_vision_nuit sensor Binnen/buiten gebruik Binnen Compatibele apparaten Smartphone Vermogen bron Werkt op batterijen WiFi-connectiviteitsprotocol Type bevestigingsmiddel Wand Mount Toon minder Over dit artikel Houd je baby in de gaten met deze ELRO Babyfoon BC3000! Met 2 roterende 720P HD-camera's en beelden bekijken op de 12,7cm touch scherm of via de ELRO babycam app geactiveerd Bij ruis kan de scherm automatisch inschakelen en/of een bericht sturen via de app Nachtzicht biedt gedetailleerde beelden in het donker dankzij de discrete nacht lamp van de camera. Bereik (zonder obstakel) 300 meter Inclusief 3 slaapliedjes, temperatuurweergave, intercomfunctie en gratis app Opmerking Het signaalbereik is 300 meter in de open ruimte (zonder obstakel). Wanden kan het bereik met 5-10% verminderen.... lees meer

7332-235

? Bureautafel 3-Level Rek?- Open rek helpt u efficiënt te werken met gemakkelijk toegankelijke bureautafel benodigdheden. Perfect voor slaapkamer, huis, bureautafel, appartement, woonkamer, slaapzaal, enz. ? Stabiele constructie?- Het frame van de CubiCubi bureautafel is gemaakt van stevig gepoedercoat staal wat zorgt voor stabiliteit en duurzaamheid, het bureautafel is waterdicht en kras bestendig. ? Bureautafel Multifunctioneel?- Een multifunctionele bureautafel die aan al uw behoeften voldoet met 3 eenvoudige rekken voor uw dagelijkse opslag en twee afmetingen om te kiezen op basis van de ruimte van uw stuk. ? Eenvoudig en modern design?- Modern en stijlvol ontwerp, bureautafel functioneel en robuust voor kwaliteitsvol wonen. ? Eenvoudig te monteren?- Minder dan 15 minuten. Alle montage apparatuur en instructies zijn inbegrepen in de packaging. Het is eenvoudig te monteren met instructies en installatievideo.... lees meer

7332-236

Verstelbare pianohoogte: De hoogte van de pianokruk is in drie hoogtes verstelbaar. Met de knop kun je de hoogte van de piano zetel hoogte instellen op 43, 48 of 50 cm. U kunt de hoogte van de pianobank in een mum van tijd aanpassen, wat handig en comfortabel is voor uw huis. ?? Veilig en stabiel: De verstelbare piano zetel is metaal met X-vormig ontwerp en kan 100 kg ondersteunen, waardoor het veilig en duurzaam is. Het is voorzien van een antislip rubberen coating aan de onderzijde. Op liggers vloeren voorkomt het krassen en beschermt het de vloer, terwijl het voorkomt dat de opvouwbare pianokruk wegglijdt en stabiel blijft. ?? Gemakkelijk mee te nemen: de in hoogte verstelbare pianokruk is zeer lamp (ongeveer 2,5 kg) en kan ook gemakkelijk worden opgetild door zwakke mensen. Het kan ook worden opgevouwen voor opslag. Je kunt het altijd meenemen. ?? Comfortabel kussen: het X-vormige verstelbare pianokrukkussen meet 40 x 30 cm en 4 cm dik, met een ingebouwde spons en PU-lederen oppervlak, dat warm is in de winter en koel in de zomer, zacht en comfortabel en gemakkelijk om op te kuisen. De rugvergrendeling houdt het kussen stevig op zijn plaats voor extra stabiliteit en duurzaamheid. Voor mensen die lang moeten zitten, is deze piano zetel een zeer comfortabele keuze. ?? Veelzijdig: Deze hoogwaardige pianokruk verstelbare bank kan worden gebruikt met een verscheidenheid aan instrumenten, zoals elektrische pianokruk, keyboardbank, numerieke klavierkruk, zand verf kruk en meer. Het kan zelfs worden gebruikt als een zetel in de slaapkamer, keuken, woonkamer, zowel binnen als buiten.... lees meer

7332-237

Kleur Beige Polyester materiaal Afmetingen 200 x 200 x 250 cm Gewicht 2 kg Ronde vorm Verstelbare opties / Push Up-systeem Uitgerust met een paraplustandaard Nee

7332-238

Presentatie Dit artikel melden Universele Bankschroef voor freesmachine QM16100 Fix Bankschroef nauwkeurige vergrendelingsbank mahcine Het is een van de belangrijkste hulpstukken voor frezen, boren, het is bijzonder geschikt voor het afwerken van precisie stukken. De nauwkeurigheid van de bankschroef (parallellisme en vierkantheid) is 0,025 mm/mm. Het speciale segment in de beweegbare kaak dwingt de verticale druk naar beneden wanneer de horrizontale druk werkt, zodat deze kaak de stuk niet optilt. Vier posities zorgen voor extra open kaakwisselmogelijkheden. Vaste typeparameter MODEL BREEDTE KAAK HOOGTE KAAK TOTALE HOOGTE MAX. OPENEN G./N. GEWICHT Q'TY VERPAKKINGSGROOTTE QM16100 100 32 95 100 14/13 1.360 * 250 * 130... lees meer

7332-239

1. Meet gas: methaan, aardgas, benzine, alcohol, propaan, benzeen, trichloorethaan, ethaan, n-butaan, gehalogeneerde koolwaterstof. 2. De scherm kan alleen de gasconcentratie weergeven, niet het gastype Functie alleen CGD02A: Display: LCD scherm Meetbereik: 0 ~ 100% LEL en 50.000 PPM Resolutie: 1% LEL, 1 PPM Omgevingstemperatuur: 0- 50 graden / 32 -122F Brandbare gasdetector 1. Zeer gevoelige detectiesonde | Snelle reactie 2. Snelle reactie 3. Slijtvaste metaal sonde Detectie van brandbare gassen is snel en eenvoudig Op grote schaal gebruikt in de detectie van brandbare gassen Gebruikt in lekdetectie van gaspijpleidingen, metallurgisch gebied van huishoudelijke gaspreventie, tunnelmijnbouw, olie- en aardgasexploratievelden, opslagplaatsen voor gevaarlijke goederen, enz. Uiterst nauwkeurige halfgeleidersensor Slijtvaste metaal sonde | Zes gaten luchtpassage ontwerp I Gasfilter Cover Anti-interferentie Verkrijg nauwgezette knowhow 17 precisieprocessen, tien jaar vakmanschap, De voortzetting van het ultieme in sneltesten LCD-scherm kleur is intuïtiever De schermresolutie is hoger dan die van gewone monitoren en de detectieresultaten worden gepresenteerd in high definition Uitgebreide flexibele sonde Universele flexibele sonde die verdeeld, flexibel en eenvoudig te beheren is in verschillend meetomgevingen Analoog bardisplay en hoorbaar alarm Overvloedige alarmmethoden, real-time terugkeer van gaslekken Drie AAA-alkalinebatterijen Wanneer het instrument gedurende 10 minuten niet wordt gebruikt, stopt het instrument automatisch Toepassingsscenario 1. Huishoudelijke gaslekdetectie 2. Lekdetectie van huishoudelijke gaspijpleidingen 3. Onderhoud gasleiding 4. Industriële gaslekdetectie... lees meer

7332-240