Stukken van reserveonderdelen voor het lichaam Aantal: 22 Vervangingsonderdelen: Bumpers, dorpels Diverse Merk: Renaud, VW, Peugeot, Opel, etc. Jaar tussen 1980 en 2000 Opmerkingen: Aanbevolen bezoek
Online veiling van metaal draaibank, garage Accessoires
Schokdempers Aantal: 20 Verschillend schokdempers voor auto Opmerkingen: Aanbevolen bezoek
Windows Lengte: 80 cm Breedte : 36 cm Hoogte : 180 cm Aantal: 2 Kavel van twee vitrines met inhoud Opmerkingen: Aanbevolen bezoek
Verhoogt glas Aantal: 10 Verhoogt glas voor verschillend merken en modellen Opmerkingen: Aanbevolen bezoek
Sneeuwketting voor auto Merk: Faradsnow Aantal: 2 Opmerkingen: Aanbevolen bezoek
Luchtfilters voor auto Aantal: 30 Voor verschillend merken en modellen van auto's Opmerkingen: Aanbevolen bezoek
Lengte: 88 cm Breedte : 45 cm Hoogte : 185 cm Inclusief: Inhoud van de vitrine Opmerkingen: Aanbevolen bezoek
Auto tapijt Aantal: 25 Tapijten van auto merken en modellen verschillend Opmerkingen: Aanbevolen bezoek
Samenstelling: - Oliefilters van merken en modellen verschillend - Riemen van merken en modellen verschillend - Olieblikken Aantal opgemerkt tijdens het bezoek Opmerkingen: Aanbevolen bezoek
Niet inbegrepen: metaal beeldscherm uitsluiten Apparatuur en verschillend stukken voor auto Aantal opgemerkt tijdens het bezoek Opmerkingen: Aanbevolen bezoek
CB antennes Aantal: 3 Merk: - 1 x Venom: Versterking 4.1 d.b. Impedantie 50 ohmns V.S.W.R 1.3.1 in het midden Vermogen 1000 watt Frequentiebereik 26-28 MHz - 1 x Sigma C.L.R 2 Versterking 4.2 d.b Impedantie 50 ohmns V.S.W.R 1.3.1 in het midden Vermogen 1000 watt Frequentiebereik 26-28 MHz Windoverleving 88 m.p.h - 1 x Sirio antenne Opmerkingen: Aanbevolen bezoek... lees meer
Spoilers Aantal : 5 Merk en model spoilers verschillend Opmerkingen: Aanbevolen bezoek
Lengte: 400 cm Breedte: 110 cm Hoogte : 227 cm Niet inbegrepen: Geen inhoud Verwijderbaar metaal display Opmerkingen: Op afspraak Aanbevolen bezoek
Lengte: 100 cm Breedte : 55 cm Hoogte : 200 cm Niet inbegrepen: Geen inhoud Verwijderbaar metaal display Opmerkingen: Aanbevolen bezoek
IJs Essuis Aantal: 40 Merken en modellen verschillend Opmerkingen: Aanbevolen bezoek
Niet inbegrepen: exclusief metaal rek Samenstelling: -Sprekers -Lampen -Enz... Opmerkingen: Aanbevolen bezoek
Niet inbegrepen: exclusief metaal rek Samenstelling: -Koplampen -Verbruiksartikelen - Uitlaatopeningen -Enz... Aantal opgemerkt tijdens het bezoek Opmerkingen: Aanbevolen bezoek
Wieldoppen en velgen Aantal: 10 Opmerkingen: Aanbevolen bezoek
Verwijderbare metaal Rekken Aantal: 3 Niet inbegrepen: Geen inhoud Grootte: - 1 x 100 cm / 60 cm / 140 cm - 1 x 200 cm / 90 cm / 150 cm - 1 x 125 cm / 60 cm / 165 cm Opmerkingen: Plan een afspraak
Verwijderbare metaal Rekken Aantal: 2 Niet inbegrepen: Geen inhoud Grootte: - 1 x 200 cm / 60 cm / 230 cm - 1 x 66 cm / 60 cm / 160 cm Opmerkingen: Plan een afspraak
Verwijderbare metaal Rekken Aantal: 2 Niet inbegrepen: Geen inhoud Grootte: - 1 x 100 cm / 60 cm / 165 cm - 1 x 125 cm / 100 cm / 145 cm Opmerkingen: Plan een afspraak
Lengte: 270 cm Breedte : 60 cm Hoogte : 220 cm Niet inbegrepen: Geen inhoud Zorg voor voldoende om de metaal rekken te demonteren Opmerkingen: Aanbevolen bezoek
Verwijderbare metaal Rekken Merk: Usag Lengte: 100 cm Breedte : 60 cm Hoogte : 207 cm Aantal: 2 Niet inbegrepen: Geen inhoud Opmerkingen: Aanbevolen bezoek
Verwijderbare metaal Rekken Merk: Usag Lengte: 200 cm Breedte : 60 cm Hoogte : 207 cm Niet inbegrepen: Geen inhoud Opmerkingen: Aanbevolen bezoek
Weergeven Merk: Rodac Hoogte : 200 cm Diameter : 70 cm Lichtgevend Rodac-display Opmerkingen: Aanbevolen bezoek
Samenstelling: - Set van sleutels - Schroefschroeven - Ratelsleutels van merk Facom -Enz... Opmerkingen: Aanbevolen bezoek
Spoorverbreders Aantal: 20 Opmerkingen: Aanbevolen bezoek
Lengte: 300 cm Breedte : 70 cm Hoogte: 90 cm Niet inbegrepen: Geen inhoud Ontmantelde tellers ter plaatse, zorgen voor de juiste apparatuur Opmerkingen: Aanbevolen bezoek
Lengte: 800 cm Breedte : 60 cm Hoogte : 220 cm Niet inbegrepen: Geen inhoud Zorg voor de juiste apparatuur voor de ontmanteling Opmerkingen: Aanbevolen bezoek
Lengte: 500 cm Breedte : 60 cm Hoogte : 220 cm Niet inbegrepen: Geen inhoud Zorg voor de juiste apparatuur voor de ontmanteling Opmerkingen: Aanbevolen bezoek Plan een afspraak voor de afhaling aan het einde van de dag