Art veiling 1 euro

Art veiling 1 euro

Woensdag 23/10/2024 10:00-12:00

Pauwelsdreef 23, 2940 Stabroek, België

Aantal kavels
86 kavels
Einde op 15/10/2024 19:00
Hammertime

Gesigneerde en genummerde editie door Marcel Mariën - Galerijprijs: 2550

Huidig bod 170,00
20 biedingen

Editie uit de jaren 60 door Wout Vercammen - Professioneel ingelijst - Galerijprijs: 2450

Huidig bod 225,00
29 biedingen

Vintage offset gravure uit 1978 door Kandinsky gelimiteerd op 420 examplaren genummerd op verso, gesigneerd in de plaat - Galerijprijs: 2250 33x25 cm

Huidig bod 145,00
30 biedingen

Gesigneerde zeefdruk editie 'Les Fiancés de Knokke' door Niki De Saint Phalle - Hand Gesigneerd - Galerijprijs: 2850 100x70 cm

Huidig bod 380,00
35 biedingen

Vintage serigrafie uit 1974 door Malévich gelimiteerd op 420 examplaren genummerd op verso - Galerijprijs: 2150 33x25 cm

Huidig bod 91,00
33 biedingen

Foto door Rony Hierman van Michaël Borremans - Gesigneerd door de fotograaf - Galerijprijs: 1250

20 biedingen

Gelimiteerde editie door Piet Mondriaan - Genummerd in potlood, gesigneerd in de plaat - Galerijprijs: 2850 50x70 cm

Huidig bod 430,00
43 biedingen

Offset door Alechinsky - In kader

Huidig bod 45,00
22 biedingen

Heliogravure gelimiteerd en genummerd op 420 exemplaren uit 1971 door Sam Francis - Galerijprijs: 1850 33x25 cm

Huidig bod 155,00
36 biedingen

Gelimiteerde editie door Leon Spilliaert op 750 exemplaren - Galerijprijs: 1350 45x32 cm

Huidig bod 96,00
34 biedingen

Gelimiteerde editie door Panamarenko op 750 exemplaren - Galerijprijs: 1450 45x32 cm

Huidig bod 295,00
45 biedingen

Affiche door Raoul De Keyser - Professioneel ingelijst

Huidig bod 65,00
17 biedingen

Gelimiteerde editie door Henri Matisse - Genummerd in potlood, gesigneerd in de plaat - Galerijprijs: 2850 50x70 cm

Huidig bod 120,00
31 biedingen

Gesigneerde editie in vierluik door Ann Veronica Janssens - Galerijprijs: 1850 (4x) 35x50 cm

Huidig bod 61,00
27 biedingen

Offset door Roy Lichtenstein

Huidig bod 90,00
33 biedingen

Gesigneerde zeefdruk editie 'Viva Italia' door Niki De Saint Phalle - Hand Gesigneerd - Galerijprijs: 2850 97x68 cm

Huidig bod 380,00
18 biedingen

Foto op groot formaat 'Marcel Broodthaers Beelhouwerstraat'

Huidig bod 56,00
26 biedingen

Gelimiteerde editie door Jackson Pollock - Genummerd in potlood, gesigneerd in de plaat - Galerijprijs: 2750 50x70 cm

22 biedingen

Gelimiteerde editie door Tom Wesselmann - Genummerd in potlood, gesigneerd in de plaat - Galerijprijs: 2750 50x70 cm

Huidig bod 95,00
20 biedingen

Originele affiche voor het festival voor film en schone kunsten in Knokke 1949 - Professioneel ingelijst - Gesigneerd in de plaat - Galerijprijs: 8500 122 x 78 cm

Huidig bod 650,00
19 biedingen

Affiche door Dieter Rot - Professioneel ingelijst

Huidig bod 23,00
11 biedingen

Origineel werk door Wout Vercammen - Professioneel ingelijst - Galerijprijs: 3500

Huidig bod 312,00
38 biedingen

Originele tekening op papier door Sergio De Beukelaer - Galerijprijs: 2500 21x30cm

Huidig bod 175,00
32 biedingen

Gesigneerde editie door Karin Borghouts - Galerijprijs: 800

Huidig bod 21,00
10 biedingen

Lithografie op Arches uit 1970 op 666 exemplaren door Pablo Picasso - Galerijprijs: 2250 32x25 cm

Huidig bod 115,00
15 biedingen

Affiche gesigneerd in de plaat door Walasse Ting 81x61 cm

Huidig bod 23,00
11 biedingen

Art card door Panamarenko - Professioneel ingelijst

Huidig bod 27,00
13 biedingen

Gelimiteerde editie door Pablo Picasso - Genummerd in potlood, gesigneerd in de plaat - Galerijprijs: 2850

Huidig bod 96,00
34 biedingen

Groot lot met 2 volle dozen van het 'Andy Warhol's Interview Magazine'

7 biedingen

Gestempelde foto 'Scotch Gambit' door Panamarenko - Galerijprijs: 850

Huidig bod 39,00
19 biedingen