Art veiling 1 euro

Art veiling 1 euro

Woensdag 23/10/2024 10:00-12:00

Pauwelsdreef 23, 2940 Stabroek, België

Aantal kavels
86 kavels
Einde op 15/10/2024 19:00
Hammertime

Luster opbject naar Marcel Duchamp met bijhorende tentoonstellingsaffiche - Galerijprijs: 2250

Huidig bod 33,00
16 biedingen
31

Gelimiteerde editie door Pierre Alechinsky op 750 exemplaren- Galerijprijs: 1150 45x32 cm

Huidig bod 43,00
11 biedingen
32

Gelimiteerde Editie door Banksy - Galerijprijs: 3750 50x70 cm

Huidig bod 200,00
13 biedingen
33

Gelimiteerde editie door René Magritte - Genummerd in potlood, gesigneerd in de plaat - Galerijprijs: 2450 50x70 cm

Huidig bod 101,00
35 biedingen
34

Foto op groot formaat door Anthony - Op de foto zien we James Ensor & Albert Einstein

Huidig bod 160,00
17 biedingen
35

Gelimiteerde editie door James Ensor op 750 exemplaren - Galerijprijs: 1850 45x32 cm

Huidig bod 51,00
25 biedingen
36

Zeefdruk op lenox museum board - Officiële editie Sunday B Morning - Galerijprijs: 1600 88x59 cm

Huidig bod 111,00
36 biedingen
37

Gelimiteerde editie door Constant Permeke op 750 exemplaren- Galerijprijs: 1050 45x32 cm

Huidig bod 31,00
15 biedingen
38

Gesigneerde foto door Christo & Jeanne-Claude op Dibond - Galerijprijs: 2150 50x70 cm

Huidig bod 210,00
19 biedingen
39

Gelimiteerde editie op groot formaat door Keith Haring - Genummerd op 200 exemplaren - Galerijprijs: 3150 90x90 cm

Huidig bod 180,00
21 biedingen
40

Vintage offset gravure uit 1972 door Georges Braque gelimiteerd op 420 examplaren genummerd op verso, gesigneerd in de plaat - Galerijprijs: 2350 33x25 cm

Huidig bod 33,00
16 biedingen
41

Gesigneerde affiche XXL door Gilbert & George - Galerijprijs: 1950 122x88 cm

Huidig bod 61,00
22 biedingen
42

Gesigneerde editie door Santiago Angel Vergara - Galerijprijs: 850 50x70 cm

Huidig bod 75,00
14 biedingen
43

Bankbiljet editie 'Dismaland' - Galerijprijs: 1250

Huidig bod 185,00
45 biedingen
44

Offset naar een van René Magritte's bekendste werken 50x70 cm

Huidig bod 33,00
16 biedingen
45

Gelimiteerde editie door Jan Burssens op 750 exemplaren- Galerijprijs: 1150 45x32 cm

Huidig bod 41,00
20 biedingen
46

Gelimiteerde editie door Andy Warhol - Genummerd in potlood, gesigneerd in de plaat - Galerijprijs: 2750 60x60 cm

Huidig bod 131,00
38 biedingen
47

Ets door Leon Spilliaert gesigneerd in de plaat - Professioneel ingelijst - Galerijprijs: 1150 34x30 cm

Huidig bod 85,00
11 biedingen
48

Gelimiteerde en genummerde editie op 299 exemplaren (genummerd) door Yves Klein & Francois Pompon - Galerijprijs: 2450 35x55 cm

Huidig bod 25,00
12 biedingen
49

Offset door Keith Haring - Gesigneerd in de plaat 100x70 cm

Huidig bod 81,00
31 biedingen
50

Gelimiteerde editie door Jean-Michel Basquiat - Genummerd in potlood, gesigneerd in de plaat - Galerijprijs: 2650 50x70 cm

Huidig bod 130,00
21 biedingen
51

Gesigneerde offset 'Scotch Gambit' door Panamarenko - Galerijprijs: 1200

Huidig bod 110,00
34 biedingen
52

Offset uit de jaren 90 door Andy Warhol 'Cow' op groot formaat - Professioneel ingelijst 134x84 cm

Huidig bod 265,00
27 biedingen
53

Gesigneerde editie door Gideon Kiefer - Galerijprijs: 1000 50x70 cm

34 biedingen
54

Gesigneerde editie door Jan De Cock - Galerijprijs: 900 102x72 cm

Huidig bod 70,00
20 biedingen
55

Zeldzame affiche door Jasper Johns - Professioneel ingelijst

Huidig bod 47,00
23 biedingen
56

Gesigneerde editie door Denmark - Galerijprijs: 1000 50x70cm

Huidig bod 49,00
24 biedingen
57

Gelimiteerde editie door Dotremont op 750 exemplaren- Galerijprijs: 1350 45x32 cm

23 biedingen
58

Gelimiteerde editie door René Magritte op 750 exemplaren- Galerijprijs: 1650 45x32 cm

Huidig bod 71,00
29 biedingen
59

Origineel aquarel door Roger Van De Wouwer - Professioneel ingelijst - Galerijprijs: 3500 41x31 cm

Huidig bod 49,00
24 biedingen
60