Art veiling 1 euro

Art veiling 1 euro

Woensdag 23/10/2024 10:00-12:00

Pauwelsdreef 23, 2940 Stabroek, België

Aantal kavels
86 kavels
Einde op 15/10/2024 19:00
Hammertime

Gesigneerde editie door Sergio De Beukelaer - Galerijprijs: 1000

Huidig bod 55,00
15 biedingen
61

Offset door Andy Warhol

Huidig bod 56,00
26 biedingen
62

Offset Keith Haring Jazz Montreux

Huidig bod 75,00
20 biedingen
63

Gelimiteerde editie door Octave Landuyt op 750 exemplaren- Galerijprijs: 1150 45x32 cm

Huidig bod 35,00
17 biedingen
64

Authentieke editie met uitvouwbare pop up elementen door Keith Haring uit 1986 - Galerijprijs: 2200 30,5x30,5cm

Huidig bod 331,00
58 biedingen
65

Vintage offset gravure uit 1976 door Paul Klee gelimiteerd op 420 examplaren genummerd op verso, gesigneerd in de plaat - Galerijprijs: 1550 33x25 cm

Huidig bod 85,00
13 biedingen
66

Gesigneerde editie door Jan De Cock - Galerijprijs: 900 50x70 cm

Huidig bod 27,00
13 biedingen
67

Gesigneerde editie door Karin Borghouts - Galerijprijs: 800

Huidig bod 13,00
68

Gesigneerde editie door Guillaume Bijl - Galerijprijs: 850 50x70cm

7 biedingen
69

Vintage Filmaffiche door Andy Warhol - Galerijprijs: 1350 79x61 cm

Huidig bod 17,00
8 biedingen
70

Glansprint door Panamarenko - Professioneel ingelijst

Huidig bod 75,00
9 biedingen
71

Gelimiteerde editie door Andy Warhol, Genummerd in potlood, Gesigneerd in de plaat - Galerijprijs: 2450 60x60 cm

Huidig bod 360,00
18 biedingen
72

Gesigneerde editie door Robert Devriendt - Galerijprijs: 850 35x70 cm

Huidig bod 40,00
12 biedingen
73

Gelimiteerde editie door Roger Raveel op 750 exemplaren- Galerijprijs: 1350 45x32 cm

Huidig bod 61,00
27 biedingen
74

Zeldzaam boek met de cover naar editie Marcel Duchamp

Huidig bod 29,00
14 biedingen
75

Zeldzaam boek met de cover naar René Magritte

Huidig bod 27,00
13 biedingen
76

Portfolio met verschillende editie door onder andere … uit de jaren 60 - Galerijprijs: 2500

Huidig bod 31,00
15 biedingen
77

Gelimiteerde editie door Paul Delvaux op 750 exemplaren- Galerijprijs: 950 45x32 cm

18 biedingen
78

Gesigneerde editie in drieluik door Wesley Meuris - Professioneel ingelijst - Galerijprijs: 1000 (3x) 50x70 cm

Huidig bod 33,00
16 biedingen
79

Gesigneerde editie door Panamarenko op groot formaat

Huidig bod 600,00
14 biedingen
80

Affiche door Panamarenko professioneel ingelijst

27 biedingen
81

Object editie gesignerd en genummerd door Marcel Van Maele - Galerijprijs: 2400

Huidig bod 11,00
82

Editie Sunday B Morning door Andy Warhol 90x90 cm

Huidig bod 67,00
25 biedingen
83

7 biedingen
84

Gelimiteerde editie door David Hockney - Genummerd in potlood, gesigneerd in de plaat - Galerijprijs: 2550 35x50 cm

Huidig bod 185,00
38 biedingen
85

Postzegel 'Oostende Stad van James Ensor' - In Kader

Huidig bod 23,00
11 biedingen
86