Art veiling

Art veiling
Aantal kavels
104 kavels
Einde op 19/11/2024 19:00
Hammertime

Gesigneerde en getaeerde ets door James Ensor - Professioneel ingelijst - Galerijprijs: 5500 34x30 cm

Huidig bod 2100,00

Originele tekening en signatuur op baseball bat door Keith Haring - Galerijprijs: 6500

Huidig bod 875,00

Gesigneerde en genummerde tentoonstellings editie door David Hockney - Professioneel ingelijst - Galerijprijs: 5000 64,5x44,5 cm

Huidig bod 1250,00

Serigrafie editie 'Max Bill' uit 1973 naar een van Mondriaan's bekendste werken - Genummerd op 150 exemplaren en gesigneerd met de stempel en gesigneerd in potlood op de achterkant door de uitgever - In kader - 84x65 cm 70x90 cm

Huidig bod 875,00

Gesigneerde en genummerde lithografie editie op 90 exemplaren uit 1994 - Professioneel ingelijst - Galerijprijs: 4250 63x45 cm

Huidig bod 1450,00

Gesigneerde offset editie door Christo & Jeanne Claude - Professioneel ingelijst in plexi box - Galerijprijs: 2150

Huidig bod 525,00

Originele oost indische inkt tekening door Leon Spilliaert - Bekende tekening die in veel literatuur terug te vinden is - Met Certificaat - Galerijprijs: 28500

Huidig bod 8500,00

Tekening op krijtpapier uit de New Yorkse metro ca. 1980 door Keith Haring - Professioneel ingelijst - Provenance - Galerijprijs: 45500 73x95 cm

Huidig bod 3900,00

Originele tekening door René Magritte, Hand gesigneerd door René Magritte - Maakte onderdeel uit van grote Magritte tentoonstelling in Zweden - Professioneel ingelijst - Met certificaat - Galerijprijs: 48500 50x43 cm 50x43 cm

Huidig bod 9500,00

XXL editie door Banksy - Naar een van zijn bekendste werken - Professioneel ingelijst - Galerijprijs: 3550 109x109 cm

Huidig bod 650,00

Gesigneerde en genummerde ets door Salvador Dali - Met certificaat uitgereikt in 1979 - Professioneel ingelijst - Galerijprijs: 3750 49x63 cm

Huidig bod 825,00

Originele Gouache door Roger Raveel - Professioneel ingelijst - Galerijprijs: 45000 102x85 cm

Huidig bod 10500,00

Gesigneerde 'Tomato Soup Can' door Andy Warhol - Galerijprijs: 5500 43x61 cm

Huidig bod 950,00

Zeefdruk editie op groot formaat door Roy Lichtenstein - Galerijprijs: 1850 90x90 cm

Huidig bod 265,00

Ets door Roger Raveel, Gesigneerd & Genummerd door Roger Raveel - Professioneel ingelijst - Galerijprijs: 2850 58x78 cm

Huidig bod 875,00

Gesigneerde en genummerde Editie door Panamarenko - Professioneel ingelijst in Plexi - Galerijprijs: 3500 56x48 cm

Huidig bod 1650,00

Object editie door Yves Klein met de Catalogue Raisonné - Galerijprijs: 20000

Huidig bod 6500,00

Gesigneerde zeefdruk editie 'Viva Italia' door Niki De Saint Phalle - Hand Gesigneerd - Galerijprijs: 2850 97x68 cm

Huidig bod 650,00

Heliogravure op 420 exemplaren uit 1973 door René Magritte - Galerijprijs: 5500 47x40cm 47x40 cm

Huidig bod 1650,00

Ets op Rives door Luc Peire - Gesigneerd & genummerd door de kunstenaar - In kader - Galerijprijs: 1550

Huidig bod 325,00

Originele tekening door Marcel Broodthaers - Met Certificaat - Professioneel ingelijst - Galerijprijs: 62500

Huidig bod 19500,00

Gelimiteerde editie door Panamarenko op 750 exemplaren - Galerijprijs: 1450 45x32 cm

Huidig bod 385,00

Lithografie op Arches uit 1970 op 666 exemplaren door Pablo Picasso - Galerijprijs: 2250 32x25 cm

Huidig bod 285,00

Serie van 6 originele tekeningen 'Donald Duck' door Sergio De Beukelaer - Allemaal ingekaderd - Galerijprijs: 4250 21x30cm (6x)

Huidig bod 1450,00

Gesigneerde en genummerde Editie door Guillaume Corneille - Galerijprijs: 1400

Huidig bod 245,00

Origineel object in een serie van 16 unieke werken (van A tot J) - Model A - Gesigneerd door Panamarenko - Galerijprijs: 22500 126x60x66 cm 127x66x60 cm

Huidig bod 10500,00

Editie door Marcel Broodthaers in 6 luik - 6 Lettres Ouvertes - 6x gesigneerd door Marcel Broodthaers - Professioneel ingelijst - Galerijprijs: 14500 104x85 cm

Huidig bod 3500,00

Originele affiche voor het festival voor film en schone kunsten in Knokke 1949 - Professioneel ingelijst - Gesigneerd in de plaat - Galerijprijs: 8500 122 x 78 cm

Huidig bod 2150,00

Officiële uitgave uit de jaren 80 door Ronny Van De Velde - Professioneel ingelijst - Galerijprijs: 4250 102x67 cm

Huidig bod 1850,00

Ets door James Ensor - Gesigneerd in de plaat - Professioneel Ingelijst - Galerijprijs: 3250

Huidig bod 1450,00