Art veiling

Art veiling
Aantal kavels
104 kavels
Einde op 19/11/2024 19:00
Hammertime

Kleurenlithogafie uit 1968, gesigneerd door uitgever Mourlot en gedrukt op 350 exemplaren, uit reeks 'Les Enfants Trouvés' - Galerijprijs: 2450 60x45cm 52x72 cm

Huidig bod 550,00
31

Gesigneerde en genummerde editie door Marcel Mariën - Galerijprijs: 2550

Huidig bod 240,00
32

Originel en uniek, handgeschreven manifest voor Panamarenko's 'Toymodel Of Space' - Professioneel ingelijst - Galerijprijs: 7500 122x43 cm

Huidig bod 4250,00
33

Gesigneerde editie door Panamarenko op kalkpapier - Professioneel ingelijst - Galerijprijs: 2750 102x77 cm

Huidig bod 1450,00
34

Zeefdruk editie uit de bekende 'Pop Shop' reeks door Keith Haring - Uitgave door Keith Haring Foundation - Met drukstempel - Galerijprijs: 6500 (4x) 60x50 cm

Huidig bod 1250,00
35

Editie uit de jaren 60 door Wout Vercammen - Professioneel ingelijst - Galerijprijs: 2450

Huidig bod 415,00
36

Editie op dibond door Panamarenko - Professioneel ingelijst - Signatuur op verso - Galerijprijs: 9500 113x83 cm

Huidig bod 3800,00
37

Gelimiteerde editie door Jackson Pollock - Genummerd in potlood, gesigneerd in de plaat - Galerijprijs: 2750 50x70 cm

Huidig bod 310,00
38

Origineel schilderij door Belgisch surrealist Roger Van De Wouwer - Professioneel ingelijst - Galerijprijs: 5500 80x65 cm

Huidig bod 1850,00
39

Gesigneerde lithografie editie door Christo voor zijn bekende 'Reichstag' - Galerijprijs: 3250 70x100 cm

Huidig bod 675,00
40

Originele Vintage Lithografie uit 1972 door Joan Miro - Galerijprijs: 2150 50x32 cm

Huidig bod 210,00
41

Gsigneerde en genummerde editie door Gilbert & George - Professioneel ingelijst - Galerijprijs: 2400

Huidig bod 550,00
42

Vintage offset gravure uit 1978 door Kandinsky gelimiteerd op 420 examplaren genummerd op verso, gesigneerd in de plaat - Galerijprijs: 2250 33x25 cm

Huidig bod 345,00
43

Ets door Leon Spilliaert gesigneerd in de plaat - Professioneel ingelijst - Galerijprijs: 1150 34x30 cm

Huidig bod 265,00
44

Affiche door James Ensor uit de jaren 70 - Galerijprijs: 1450 58x36 cm

Huidig bod 450,00
45

Originele tekening in stift op papier door Robert Combas - Professioneel ingelijst - Galerijprijs: 10500

Huidig bod 1850,00
46

Lithografie op Arches uit 1970 op 666 exemplaren door Pablo Picasso - Galerijprijs: 2250 32x25 cm

Huidig bod 275,00
47

Originele tekening in oost indische inkt op papier door Dan Van Severen - Professioneel ingelijst - Galerijprijs: 6500

Huidig bod 1450,00
48

Vintage lithografie uit de jaren 70 door Piet Mondriaan gelimiteerd op 420 exemplaren genummerd op verso, gesigneerd in de plaat - Professioneel ingelijst - Galerijprijs: 2650 33x25 cm

Huidig bod 425,00
49

Zeefdruk op lenox museum board - Officiële editie Sunday B Morning - Galerijprijs: 1600 88x59 cm

Huidig bod 255,00
50

Gelimiteerde editie op groot formaat door Keith Haring - Genummerd op 200 exemplaren - Galerijprijs: 3150 90x90 cm

Huidig bod 455,00
51

Tekening op dollar biljet door Keith Haring - Galerijprijs: 4500

Huidig bod 750,00
52

Gelimiteerde editie door Keith Haring - Genummerd in potlood, gesigneerd in de plaat - Galerijprijs: 2850 50x70 cm

Huidig bod 245,00
53

Gelimiteerde en genummerde editie op 299 exemplaren (genummerd) door Yves Klein & Francois Pompon - Galerijprijs: 2450 35x55 cm

Huidig bod 345,00
54

Gesigneerde editie door Panamarenko - Galerijprijs: 2500 107x85 cm

Huidig bod 850,00
55

Gelimiteerde editie door Tom Wesselmann - Genummerd in potlood, gesigneerd in de plaat - Galerijprijs: 2750 50x70 cm

Huidig bod 285,00
56

Gesigneerde editie door Ria Pacquée - Galerijprijs: 900 50x70 cm

57

Vintage offset gravure uit 1972 door Georges Braque gelimiteerd op 420 examplaren genummerd op verso, gesigneerd in de plaat - Galerijprijs: 2350 33x25 cm

Huidig bod 325,00
58

Gelimiteerde Editie door Banksy - Naar een van zijn bekendste werken - Galerijprijs: 2750 50x70 cm

Huidig bod 450,00
59

Gesigneerde editie met collage door Nick Ervinck - Galerijprijs: 1650 50x70 cm

Huidig bod 250,00
60