Art veiling

Art veiling
Aantal kavels
104 kavels
Einde op 19/11/2024 19:00
Hammertime

Editie box door Panamarenko - Galerijrpijs: 2150

Huidig bod 950,00
61

Originele tekening door Belgisch surrealist Roger Van De Wouwer - Professioneel ingelijst - Galerijprijs: 2350

Huidig bod 375,00
62

Originele tekening op papier door Sergio De Beukelaer - Galerijprijs: 2500 21x30cm

Huidig bod 235,00
63

Gesigneerde editie door Guillaume Bijl - Galerijprijs: 850 50x70cm

Huidig bod 70,00
64

Gelimiteerde editie door Pablo Picasso - Genummerd in potlood, gesigneerd in de plaat - Galerijprijs: 2850

Huidig bod 215,00
65

Gelimiteerde editie door Andy Warhol - Genummerd in potlood, gesigneerd in de plaat - Galerijprijs: 2750 60x60 cm

Huidig bod 235,00
66

Gelimiteerde editie door Keith Haring - Genummerd in potlood, gesigneerd in de plaat - Galerijprijs: 2850 50x70 cm

Huidig bod 255,00
67

Gelimiteerde Editie door Banksy - Naar een van zijn bekendste werken - Galerijprijs: 3750 50x70 cm

Huidig bod 385,00
68

Gesigneerde editie door Denmark - Galerijprijs: 1000 50x70cm

Huidig bod 65,00
69

Gelimiteerde editie door Leon Spilliaert op 750 exemplaren- Galerijprijs: 1350 45x32 cm

Huidig bod 125,00
70

Gelimiteerde editie door Andy Warhol, Genummerd in potlood, Gesigneerd in de plaat - Galerijprijs: 2450 60x60 cm

Huidig bod 245,00
71

Gelimiteerde editie door Constant Permeke op 750 exemplaren- Galerijprijs: 1150 45x32 cm

Huidig bod 95,00
72

Authentieke editie met uitvouwbare pop up elementen door Keith Haring uit 1986 - Galerijprijs: 2200 30,5x30,5cm

Huidig bod 415,00
73

Gesigneerde editie door Jan De Cock - Galerijprijs: 900 102x72 cm

Huidig bod 70,00
74

Gesigneerde editie door Karin Borghouts - Galerijprijs: 800

Huidig bod 60,00
75

Gelimiteerde editie door Paul Delvaux op 750 exemplaren- Galerijprijs: 1250 45x32 cm

Huidig bod 125,00
76

Offset gravure door Max Ernst uit 1978 op 420 exemplaren - Genummerd - Galerijprijs: 2350 33x25 cm

Huidig bod 450,00
77

Offset door Roy Lichtenstein 70x100 cm

Huidig bod 145,00
78

Gelimiteerde editie door James Ensor op 750 exemplaren - Galerijprijs: 1850 45x32 cm

Huidig bod 135,00
79

Print op zeer dik papier, gesigneerd en gedrukt op 60 ex; schatting galerieprijs 3000 euro

Huidig bod 850,00
80

Litho, met de hand gesigneerd, professioneel ingelijst, 101 x 83 cm, met origineel stukje stof. galerieprijs 3500 euro

Huidig bod 480,00
81

Kleurenlitho, gesigneerd en genummerd op 80 ex., ingelijst, galerieprijs 1200 euro

82

Originele tekening voor The Simpsons, galerieprijs 1500 euro, ingelijst

84

83

85

Originele tekening, gesigneerd, galerieprijs 1250

Huidig bod 350,00
86

3 stuks offset druk door het Stedelijk Museum van Amsterdam op dik papier, 64 x 53 cm, galerieprijs 2000

Huidig bod 180,00
87

Grote Litho gesigneerd en ingelijst, 108 x 78 cm, galerieprijs 1800

Huidig bod 345,00
88

Complete set van 5 foto's uit de Chambre d'Ennemi portfolio, getiteld, gesigneerd en genummerd 5/25, allen professioneel ingelijst, galerieprijs 7500

Huidig bod 1600,00
89

Offsetdruk, handgeschreven tekst en stempels. Met monogram en genummerd 56/100, professioneel ingelijs, galerieprijs 2500

Huidig bod 280,00
90