Editie box door Panamarenko - Galerijrpijs: 2150
Originele tekening door Belgisch surrealist Roger Van De Wouwer - Professioneel ingelijst - Galerijprijs: 2350
Originele tekening op papier door Sergio De Beukelaer - Galerijprijs: 2500 21x30cm
Gesigneerde editie door Guillaume Bijl - Galerijprijs: 850 50x70cm
Gelimiteerde editie door Pablo Picasso - Genummerd in potlood, gesigneerd in de plaat - Galerijprijs: 2850
Gelimiteerde editie door Andy Warhol - Genummerd in potlood, gesigneerd in de plaat - Galerijprijs: 2750 60x60 cm
Gelimiteerde editie door Keith Haring - Genummerd in potlood, gesigneerd in de plaat - Galerijprijs: 2850 50x70 cm
Gelimiteerde Editie door Banksy - Naar een van zijn bekendste werken - Galerijprijs: 3750 50x70 cm
Gesigneerde editie door Denmark - Galerijprijs: 1000 50x70cm
Gelimiteerde editie door Leon Spilliaert op 750 exemplaren- Galerijprijs: 1350 45x32 cm
Gelimiteerde editie door Andy Warhol, Genummerd in potlood, Gesigneerd in de plaat - Galerijprijs: 2450 60x60 cm
Gelimiteerde editie door Constant Permeke op 750 exemplaren- Galerijprijs: 1150 45x32 cm
Authentieke editie met uitvouwbare pop up elementen door Keith Haring uit 1986 - Galerijprijs: 2200 30,5x30,5cm
Gesigneerde editie door Jan De Cock - Galerijprijs: 900 102x72 cm
Gesigneerde editie door Karin Borghouts - Galerijprijs: 800
Gelimiteerde editie door Paul Delvaux op 750 exemplaren- Galerijprijs: 1250 45x32 cm
Offset gravure door Max Ernst uit 1978 op 420 exemplaren - Genummerd - Galerijprijs: 2350 33x25 cm
Offset door Roy Lichtenstein 70x100 cm
Gelimiteerde editie door James Ensor op 750 exemplaren - Galerijprijs: 1850 45x32 cm
Print op zeer dik papier, gesigneerd en gedrukt op 60 ex; schatting galerieprijs 3000 euro
Litho, met de hand gesigneerd, professioneel ingelijst, 101 x 83 cm, met origineel stukje stof. galerieprijs 3500 euro
Kleurenlitho, gesigneerd en genummerd op 80 ex., ingelijst, galerieprijs 1200 euro
Originele tekening voor The Simpsons, galerieprijs 1500 euro, ingelijst
Originele tekening, gesigneerd, galerieprijs 1250
3 stuks offset druk door het Stedelijk Museum van Amsterdam op dik papier, 64 x 53 cm, galerieprijs 2000
Grote Litho gesigneerd en ingelijst, 108 x 78 cm, galerieprijs 1800
Complete set van 5 foto's uit de Chambre d'Ennemi portfolio, getiteld, gesigneerd en genummerd 5/25, allen professioneel ingelijst, galerieprijs 7500
Offsetdruk, handgeschreven tekst en stempels. Met monogram en genummerd 56/100, professioneel ingelijs, galerieprijs 2500