Art veiling

Art veiling
Aantal kavels
104 kavels
Einde op 19/11/2024 19:00
Hammertime

Complete set van 12 litho's, allen met de hand gesigneerd, op 100 ex. , 1976, 68 x 53 cm, galerieprijs 1850

Huidig bod 135,00
92

Gesigneerde artcard door de Amerikaanse kunstenaar Robert Indiana,professioneel ingelijst, afmeting met kader 36 x 33 cm, galerieprijs 2500

Huidig bod 200,00
91

Zt2, zeefdruk op 150 ex. Gemonogrammeerd en genummerd in potlood. Ingelijst, galerieprijs 1250

Huidig bod 200,00
93

Toeternitoe, litho, gesigneerd en genummerd, kreukje onderaan, galerieprijs 1200

94

Zeefdruk, met de hand gesigneerd en genummerd, professioneel ingelijst, 93 x 72,5 cm,(met lijst 111 x 93 cm) galerieprijs 5.000

Huidig bod 1200,00
95

Litho, op 35 ex. Gesigneerd met de hand en genummerd op 35 ex., galerieprijs 1250, ingelijst

Huidig bod 95,00
96

Huidig bod 95,00
97

Originele tekening op een uitnodiging van Deweer art Gallery, ingelijst en gesigneerd,galerieprijs 1200

Huidig bod 300,00
98

Olie op doek, gesigneerd, ingelijst maar lijst heeft wat schade, galerieprijs 2500

Huidig bod 230,00
99

Decoratief bord uit 1996, gesigneerd in het bord, galerieprijs 850

Huidig bod 85,00
100

Litho, gesigneerd, professioneel ingelijst, op 00 ex, 78. x 66 cm, galerieprijs 1300

Huidig bod 170,00
101

Gesigneerde litho, ingelijst 53 x 63 cm, galerieprijs 950

Huidig bod 190,00
102

Beschilderde editie op hout, gesigneerd en gedateerd 1988, uniek, galerieprijs 1450

Huidig bod 200,00
103

Lot van diverse affiches. O.A. Bernd Lohaus, Guy Mees en Mark Luyten

104