Ring en armband
Rue de l'Industrie 20, 1400 Nivelles, België
Ring +Armband, plaat, zonder doos
Ketting, armband, bl oren, bord, zonder doos
Ketting + bl oren, verguld, zonder doos
Ring, zonder doos
Zonder doos
Zonder doos
19,5 cm, verguld, zonder doos
Ring 925+ Hanger, zonder doos
Broche
Gouden ring 375(priem onleesbaar), zonder doos
Ring priem 925, zonder doos
19 cm + 1 paar oorbellen
925+Hanger gemerkt 750