Ketting
Rue de l'Industrie 20, 1400 Nivelles, België
Chain av Hanger, zonder hoesje
Kanaal gebroken priem 750
Ketting, priem 750 L60cm, zonder hoesje
Kavel van 2 Armband priem 750 gegraveerd 1 van 13cm, 1 van 16 cm zonder hoesje
2 Ketting priem 750 L 45 cm en 46 cm zonder koffer
Ketting, ring, oorbel, verguld, zonder doos
Ketting, Oorbellen, verguld, zonder doos
Ring +Armband, plaat, zonder doos
Ketting, armband, bl oren, bord, zonder doos
Ketting + bl oren, verguld, zonder doos
Ring, zonder doos
Zonder doos
Zonder doos
19,5 cm, verguld, zonder doos
Ring 925+ Hanger, zonder doos
Broche
Gouden ring 375(priem onleesbaar), zonder doos
Ring priem 925, zonder doos
19 cm + 1 paar oorbellen
925+Hanger gemerkt 750