Kavels

Vaillant ecotec pro + expantievat

Heidestraat 109a/111, 3590 Diepenbeek, België

Description

Huidig bod 25,00
2024381-022

Walter swennen

België

Zt2, zeefdruk op 150 ex. Gemonogrammeerd en genummerd in potlood. Ingelijst, galerieprijs 1250

Huidig bod 200,00
93

Walter swennen

België

Toeternitoe, litho, gesigneerd en genummerd, kreukje onderaan, galerieprijs 1200

94

Larry rivers

België

Zeefdruk, met de hand gesigneerd en genummerd, professioneel ingelijst, 93 x 72,5 cm,(met lijst 111 x 93 cm) galerieprijs 5.000

Huidig bod 1200,00
95

Pol bury

België

Litho, op 35 ex. Gesigneerd met de hand en genummerd op 35 ex., galerieprijs 1250, ingelijst

Huidig bod 95,00
96

Pol bury

België

Huidig bod 95,00
97

Originele tekening op een uitnodiging van Deweer art Gallery, ingelijst en gesigneerd,galerieprijs 1200

Huidig bod 300,00
98

Olie op doek, gesigneerd, ingelijst maar lijst heeft wat schade, galerieprijs 2500

Huidig bod 230,00
99

Frank stella

België

Decoratief bord uit 1996, gesigneerd in het bord, galerieprijs 850

Huidig bod 85,00
100

Enrico baj

België

Litho, gesigneerd, professioneel ingelijst, op 00 ex, 78. x 66 cm, galerieprijs 1300

Huidig bod 170,00
101

Frans masreel

België

Gesigneerde litho, ingelijst 53 x 63 cm, galerieprijs 950

Huidig bod 190,00
102

Pieter celie

België

Beschilderde editie op hout, gesigneerd en gedateerd 1988, uniek, galerieprijs 1450

Huidig bod 200,00
103

Lot van diverse affiches. O.A. Bernd Lohaus, Guy Mees en Mark Luyten

104

(4x) lenco 7” preview screen met case

Driebekenweg 4, 3680 Maaseik, België

Description

2024389-001

Yamaha p3500s versterker

Description

Huidig bod 70,00
2024389-002

Dap cx-500 versterker

Description

Huidig bod 35,00
2024389-003

Dbx driverack pa digital speaker management

Description

Huidig bod 45,00
2024389-004

Wps guitar draadloze zenderset

Description

Huidig bod 25,00
2024389-005

Description

Huidig bod 25,00
2024389-006

Description

Huidig bod 25,00
2024389-007

Description

Huidig bod 25,00
2024389-008

Description

Huidig bod 25,00
2024389-009

Description

Huidig bod 25,00
2024389-010

Description

Huidig bod 25,00
2024389-011

Description

Huidig bod 25,00
2024389-012

(4x) brandwerende - plafondluidsprekers

Description

2024389-013

Description

2024389-014

Description

2024389-015

Description

2024389-016

Flightcase

Description

2024389-017