Vaillant ecotec pro + expantievat
Heidestraat 109a/111, 3590 Diepenbeek, België
Description
Description
België
Zt2, zeefdruk op 150 ex. Gemonogrammeerd en genummerd in potlood. Ingelijst, galerieprijs 1250
België
Toeternitoe, litho, gesigneerd en genummerd, kreukje onderaan, galerieprijs 1200
België
Zeefdruk, met de hand gesigneerd en genummerd, professioneel ingelijst, 93 x 72,5 cm,(met lijst 111 x 93 cm) galerieprijs 5.000
België
Litho, op 35 ex. Gesigneerd met de hand en genummerd op 35 ex., galerieprijs 1250, ingelijst
België
België
Originele tekening op een uitnodiging van Deweer art Gallery, ingelijst en gesigneerd,galerieprijs 1200
België
Olie op doek, gesigneerd, ingelijst maar lijst heeft wat schade, galerieprijs 2500
België
Decoratief bord uit 1996, gesigneerd in het bord, galerieprijs 850
België
Litho, gesigneerd, professioneel ingelijst, op 00 ex, 78. x 66 cm, galerieprijs 1300
België
Gesigneerde litho, ingelijst 53 x 63 cm, galerieprijs 950
België
Beschilderde editie op hout, gesigneerd en gedateerd 1988, uniek, galerieprijs 1450
België
Lot van diverse affiches. O.A. Bernd Lohaus, Guy Mees en Mark Luyten
Driebekenweg 4, 3680 Maaseik, België
Description
Description
Description
Description
Description
Description
Description
Description
Description
Description
Description
Description
Description
Description
Description
Description
Description