Electrische tafelzaag powerplus
Spanjestraat 55, 8800 Roeselare, België
1500W, 230V, 50 Hz, 108 x 74 x 118 cm hoog, type X220
Type POWX139 in koffer, 400W
+ toestel
40cm/16", 2000W
Nieuw, 42 x 43 cm
1/4 vol met?
DCF887 met accu, 18V
ROHD 4003E ISG, bouwjaar 2015
Verschillende soorten
160 cm lang
Met lader, en extra opzetstuk
Onderdeel voor inbouw thermostaatkraan, nieuw in doos
Duravit, 34 x 34 cm, nieuw
100kg, type A-29
+ tuinslang 15m
Type Pow X0460, in koffer, 950W
220V
Verschillende soorten
Type KHE2444 me toebehoren in koffer, 800W
MHB90, 220V, 850W
Op laserline statief
120 x 58 x 144 cm hoog
Met inhoud: 1 van 10liter en 2 van 25 liter, waaronder anti-foam van water, dispergeermiddel
Waaronder folie, plastiek, vliesbehang
KA293E, type 2, 230V, 350W
Kleurenlithogafie uit 1968, gesigneerd door uitgever Mourlot en gedrukt op 350 exemplaren, uit reeks 'Les Enfants Trouvés' - Galerijprijs: 2450 60x45cm 52x72 cm