Kavels

Bmw velgen en banden nieuw

Spoorwegstraat 29, 8530 Harelbeke, België

Huidig bod 95,00
26 biedingen
16491

Originele tekening voor The Simpsons, galerieprijs 1500 euro, ingelijst

84

83

85

Kamagurka

België

Originele tekening, gesigneerd, galerieprijs 1250

Huidig bod 350,00
86

16492

Banden met velg brommers

16493

17 x banden brommers

16494

Bak veren

16495

16496

3 stuks offset druk door het Stedelijk Museum van Amsterdam op dik papier, 64 x 53 cm, galerieprijs 2000

Huidig bod 180,00
87

Corneille

België

Grote Litho gesigneerd en ingelijst, 108 x 78 cm, galerieprijs 1800

Huidig bod 345,00
88

Complete set van 5 foto's uit de Chambre d'Ennemi portfolio, getiteld, gesigneerd en genummerd 5/25, allen professioneel ingelijst, galerieprijs 7500

Huidig bod 1600,00
89

Offsetdruk, handgeschreven tekst en stempels. Met monogram en genummerd 56/100, professioneel ingelijs, galerieprijs 2500

Huidig bod 280,00
90

Paul citroen

België

Complete set van 12 litho's, allen met de hand gesigneerd, op 100 ex. , 1976, 68 x 53 cm, galerieprijs 1850

Huidig bod 135,00
92

Gesigneerde artcard door de Amerikaanse kunstenaar Robert Indiana,professioneel ingelijst, afmeting met kader 36 x 33 cm, galerieprijs 2500

Huidig bod 200,00
91

Iveco vrachtwagen met haakarm containersysteem

Wuytsbergen 196, 2200 Herentals, België

Description

Huidig bod 6000,00
26 biedingen
2024373-001

Aanhangwagen de ryck

Description

Huidig bod 400,00
14 biedingen
2024373-002

Kapelcontainer

Description

Huidig bod 750,00
14 biedingen
2024373-003

Weber duplex roller

Description

Huidig bod 380,00
7 biedingen
2024373-004

Partij stoelen met armleuning

Description

Huidig bod 20,00
2024373-005

Partij stoelen met armleuning

Description

Huidig bod 25,00
2024373-006

Partij kunststof stapelstoelen

Description

2024373-007

Partij houten stoelen

Description

Huidig bod 9,00
2024373-008

Partij stapelstoelen

Description

2024373-009

Partij stapelstoelen

Description

Huidig bod 20,00
2024373-010

Partij stoelen

Description

2024373-011

Partij zetels

Description

2024373-012

Partij tafels

Description

2024373-013

Partij tafels

Description

2024373-014