Bmw velgen en banden nieuw
Spoorwegstraat 29, 8530 Harelbeke, België
België
Originele tekening voor The Simpsons, galerieprijs 1500 euro, ingelijst
België
België
Originele tekening, gesigneerd, galerieprijs 1250
België
3 stuks offset druk door het Stedelijk Museum van Amsterdam op dik papier, 64 x 53 cm, galerieprijs 2000
België
Grote Litho gesigneerd en ingelijst, 108 x 78 cm, galerieprijs 1800
Complete set van 5 foto's uit de Chambre d'Ennemi portfolio, getiteld, gesigneerd en genummerd 5/25, allen professioneel ingelijst, galerieprijs 7500
Offsetdruk, handgeschreven tekst en stempels. Met monogram en genummerd 56/100, professioneel ingelijs, galerieprijs 2500
België
Complete set van 12 litho's, allen met de hand gesigneerd, op 100 ex. , 1976, 68 x 53 cm, galerieprijs 1850
Gesigneerde artcard door de Amerikaanse kunstenaar Robert Indiana,professioneel ingelijst, afmeting met kader 36 x 33 cm, galerieprijs 2500
Wuytsbergen 196, 2200 Herentals, België
Description
Description
Description
Description
Description
Description
Description
Description
Description
Description
Description
Description
Description
Description