R ro-50-g6 vangmuilkoppeling
Rue de Malvoisin 38, 5575 Gedinne, België
Merk: R Type: RO-50-G6
Merk: R Type: RO-50-G6
Dikte 10cm, inhoud: 36m 2/pallet Merk: Efyos Product type: Efigreen alu+xl Lengte: 60cm Breedte: 120cm
Lengte ca. 2170mm
Afmeting l: 2350mm Afmeting b: 1190mm Afmeting h: 2200mm Staal: true
Dikte 10cm, inhoud: 28,8m 2 Merk: Efyos Product type: Efigreen alu+xl Lengte: 60cm Breedte: 120cm
Voorzien van na-eg, incompleet, na te kijken, te herstellen Merk: Sulky Werkbreedte: 4000mm Totale afmeting Breedte: 4100mm
Voorzien van 3-punts aankoppeling, hydraulisch verstelbaar, gebruikssporen Merk: Samasz Type: SC300 Bouwjaar: 2010 Serienummer: U1266 Werkbreedte: 3000mm Eigen gewicht: 560kg Totale afmeting Lengte: 1200mm Totale afmeting Breedte: 3005mm
Gebruikssporen Lengte: 100cm Breedte: 40cm Hoogte: 54cm
Uitneembare rongen Afmeting l: 2320mm Afmeting b: 1120mm Afmeting h: 1100mm Staal: true
Totale afmeting Lengte: 1250mm Totale afmeting Hoogte: 1450mm
Zijnde 8 met draadstang en 13 met kogelkop
In hoogte verstelbaar tot ca. 175cm Hoogte: 110cm Materiaal: Metaal
Bestaande uit o.a. 4 houten bakken met diverse metalen en kunststoffen betontoebehoren
Merk: Hikoki Type: UV3628DA Bouwjaar: 2020 Lengte: 105cm Aantal accu's: 1
Diverse maten en merken w.o. Pirelli en Bridgestone,
Totale afmeting Lengte: 1800mm Totale afmeting Hoogte: 200mm
Totale afmeting Lengte: 1000mm Totale afmeting Hoogte: 200mm
Totale afmeting Lengte: 1400mm Totale afmeting Hoogte: 200mm
Totale afmeting Lengte: 450mm Totale afmeting Breedte: 120mm
Totale afmeting Lengte: 230mm Totale afmeting Hoogte: 170mm
Totale afmeting Lengte: 370mm Totale afmeting Hoogte: 400mm
Totale afmeting Lengte: 600mm Totale afmeting Hoogte: 200mm
Totale afmeting Lengte: 4000mm Totale afmeting Hoogte: 200mm
Totale afmeting Lengte: 3000mm Totale afmeting Hoogte: 200mm
Merk: Construx Totale afmeting Breedte: 130mm Totale afmeting Hoogte: 130mm
Zijnde 56 zakken van 25kg, vervaldatum overschreden, enkele zakken beschadigd Merk: CBR Model: CEM I 52,5 R
Gegalvaniseerd met houten vloer Merk: Blue Workx Bouwjaar: 2020 Totale afmeting Lengte: 9500mm Totale afmeting Breedte: 1520mm