Stone banks schuimkanon voor hogedrukreiniger.

Lichte gebruikssporen, ok. Stone Banks Sneeuwschuimlans compatibel met LAVOR/Parkside/Spear en Jackson hogedrukspuit, autowasser, zeepmondstuk, schuimkanon, verstelbare Sproeier, zeepdispenser, 1l fles, B07V6JX99H

Startbod
€ 1,00
€ 1,00
Kavel nummer: 571964
Einde op 30/09/2024 21:31