Je ziet momenteel slechts de helft van de veilingen en kavels
Stone banks schuimkanon voor hogedrukreiniger.
Minieme gebruikssporen, ok. Stone Banks Sneeuwschuimlans compatibel met LAVOR/Parkside/Spear en Jackson hogedrukspuit, autowasser, zeepmondstuk, schuimkanon, verstelbare Sproeier, zeepdispenser, 1l fles, B07V6JX99H