Lichte gebruikssporen ok. Jevina 5 l brandstoftank, zwart, voor auto, motorfiets, benzine, reserve reservoir, reservoir, jerrycan, brandstof, jerrycan met slot en sleutel, (454464), B09DYRG1YM