Aantal:1 <br /> Merk:Vonato <br /> Productnaam:Outdoor Spa met Waterjets <br /> Type:PF SPA 05 A28 <br /> Model:Vrijstaand <br /> Aantal personen:7 persoons bad <br /> Afmeting:2200x2200x900mm <br /> Kleur:Sneeuwwit bad met antraciete skirts <br /> Gewicht:390KG <br /> Inhoud:1050 Liter <br /> Frame:RVS <br /> Besturing:BP601G1 + TP500S <br /> Aantal jets:77 massagejets <br /> Media apparatuur:2x Aquatic AV speakers, Bluetooth <br /> Verlichting:8x onderwaterverlichting, 1x spa spotlight, 4x hoekverlichting, 2x LED fontein <br /> Vermogen:Totaal vermogen 8 kW, 32A <br /> Pompen:Circulatiepomp: WTC50M, Massagepomp: 2 x LP300 <br /> Voorzien van:2 x LED Fontein – Ozonator – 7 hoofdkussens – Drain – 2x Waterverdeler – 2x Lucht controller - 2 filters - Thermo cover – Isolatie – Trapje – Muziek luisteren via Bluetooth <br /> <br /> Conditie:Nieuw