Outdoor spa 5-persoons 230x230 cm - wit bad / antraciete zijkant - incl. bluetooth

Aantal: 1 <br /> Merk: Vonato <br /> Productnaam: Outdoor Spa met Waterjets <br /> Type: PF SPA 62 KC04 <br /> Model: Vrijstaand <br /> Aantal personen: 5 persoons bad <br /> Afmeting: 2300x2300x900mm <br /> Kleur: Sneeuwwit bad met antraciete skirts <br /> Gewicht: 410KG <br /> Inhoud: 1200 Liter <br /> Frame: RVS <br /> Besturing: Balboa spa pack BP601G1 + TP600 <br /> Aantal jets: 68 massagejets <br /> Media apparatuur: 2x Aquatic AV speakers, Bluetooth <br /> Verlichting: 10x onderwaterverlichting, 1x spa spotlight, 4x hoekverlichting <br /> Vermogen: Totaal vermogen 8 kW, 32A <br /> Pompen: Circulatiepomp: WTC50, Massagepomp: 2 x LP300 <br /> Voorzien van: 3 LED fonteintjes – Ozonator – 3 hoofdkussens – Drain – 2x Waterverdeler – 2x Lucht controller - 2 filters - Thermo cover – Isolatie – Trapje – Muziek luisteren via Bluetooth <br /> Conditie: Nieuw <br /> </div>

Startbod
€ 3795,00
€ 3795,00
Kavel nummer: 686829
Einde op 18/01/2026 19:28