Aantal: 1 <br /> Merk: Vonato <br /> Productnaam: Outdoor Spa met Waterjets <br /> Type: PF SPA 86 KC34 <br /> Model: Vrijstaand <br /> Aantal personen: 5 persoons bad <br /> Afmeting: 2200x2200x900mm <br /> Kleur: Sneeuwwit bad met antraciete skirts <br /> Gewicht: 428KG <br /> Inhoud: 1150 Liter <br /> Frame: RVS <br /> Besturing: Spanet SV3 + SV3-T <br /> Aantal jets: 139 massagejets <br /> Media apparatuur: 2x Aquatic AV speakers, Bluetooth <br /> Verlichting: 11x onderwaterverlichting, 2x spa spotlight, 4x hoekverlichting, 3x LED fontein <br /> Vermogen: Totaal vermogen 10.5 kW, 32A <br /> Pompen: Circulatiepomp: WTC50, Massagepomp: 2 x LP300 + AP700 <br /> Voorzien van: 3 x LED Fontein – Ozonator – 3 hoofdkussens – Drain – 2x Waterverdeler – 2x Lucht controller - 1 filter - Thermo cover – Isolatie – Trapje – Muziek luisteren via Bluetooth <br /> Conditie: Nieuw <br /> </div>