Outdoor spa 5-persoons 220x220 cm - wit bad / antraciete zijkant - incl. bluetooth

Aantal: 1 <br /> Merk: Vonato <br /> Productnaam: Outdoor Spa met Waterjets <br /> Type: PF SPA 08D45 <br /> Model: Vrijstaand <br /> Aantal personen: 5 persoons bad <br /> Afmeting: 2200x2200x900mm <br /> Kleur: Sneeuwwit bad met antraciete skirts <br /> Gewicht: 380KG <br /> Inhoud: 1050 Liter <br /> Frame: RVS <br /> Besturing: Spanet SV3: SV3-T <br /> Aantal jets: 51 massagejets <br /> Media apparatuur: 2x Aquatic AV speakers, Bluetooth <br /> Verlichting: 9x onderwaterverlichting, 1x spa spotlight, 4x hoekverlichting <br /> Vermogen: Totaal vermogen 7 kW, 32A <br /> Heater: Balboa Heater 3KW <br /> Pompen: Circulatiepomp: WTC50M, Massagepomp: 2 x LP200 <br /> Voorzien van: 1 Waterval & 2 LED fonteintjes – Ozonator – 3 hoofdkussens – Drain – 2x Waterverdeler – 2x Lucht controller - 2 filters - Thermo cover – Isolatie – Trapje – Muziek luisteren via Bluetooth <br /> Conditie: Nieuw

Startbod
€ 3795,00
€ 3795,00
Kavel nummer: 686833
Einde op 18/01/2026 19:28