Gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, beschadigde verpakking, Led-hanglamp, 3 ringen, HH-20 x 40 x 60 cm, met afstandsbediening, lichtkleur traploos instelbaar, dimbaar, 120 watt, in hoogte verstelbaar, led-plafondlamp, 120 cm, hanglamp A+, B082Q1D3Q6