Deodar dekbed (135 x 200 cm)

Minieme gebruikssporen, ok, verpakking ontbreekt, Deodar Dekbed Ganzendons en Veren 135 x 200 cm, Voor 4 Jaargetijden Eenpersoonsbed, 100% Katoen Voering, Warm, Zacht en Ademend Dekbed, Wasbaar,Öko-Tex en RDS Goedgekeurd, 420 Gr/M², Marineblauw, B0DCVQLDN7

Startbod
€ 8,00
€ 8,00
Kavel nummer: 687095
Einde op 19/01/2026 19:45