Liropau 2-in-1 draadloze stijltang

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, licht beschadigde verpakking, Liropau 2-in-1 Draadloze stijltang, draadloze stijlborstel en draadloze stijltang, mini-stijlborstel, draagbare stijlborstel, type C, oplaadbare stijlborstel, 140-200 °C, snel opwarmen, B0D474M7NK

Startbod
€ 5,00
€ 5,00
Kavel nummer: 687105
Einde op 19/01/2026 19:45