Minieme gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, beschadigde verpakking, infray Zonnelampen voor buiten, solarlampen voor buiten, tuinverlichting op zonne-energie, 40 cm, bol op zonne-energie, met 9 modi, IP67 waterdicht, 40 x 30 x 16 cm, B08393TKX7