Xforst tuinschoffel

Gebruikssporen, ok, beschadigde verpakking, Xforst X-PF410 tuinschoffel met lichtgewicht en robuuste glasvezel handvat en robuuste kop van gesmeed staal met een hoog koolstofgehalte, B0BQH1589D

Startbod
€ 4,00
€ 4,00
Kavel nummer: 687308
Einde op 19/01/2026 19:45