Cesinkin keukenkraan

Minieme gebruikssporen, volledig, ok, beschadigde verpakking, Cesinkin Keukenkraan, zwart, 360 graden draaibaar, keukenkraan, hoge boog, intrekbare sproeier, 2 sproeimodi van messing,B09HZM61JP

Startbod
€ 4,00
€ 4,00
Kavel nummer: 687387
Einde op 19/01/2026 19:45