Minieme gebruikssporen, volledig, ok, beschadigde verpakking, Cesinkin Keukenkraan, zwart, 360 graden draaibaar, keukenkraan, hoge boog, intrekbare sproeier, 2 sproeimodi van messing,B09HZM61JP