Minieme gebruikssporen, volledig, ok, licht beschadigde verpakking, Rozin Keukenkraan Mat Zwart Hoge Druk Spoelbakkraan Keukenkraan met Douche Uitschuifbaar 360° Draaibaar 2 Straalsoorten Keukenmengkraan, B0CFV15CH5