Rozin keukenkraan

Minieme gebruikssporen, volledig, ok, licht beschadigde verpakking, Rozin Keukenkraan Mat Zwart Hoge Druk Spoelbakkraan Keukenkraan met Douche Uitschuifbaar 360° Draaibaar 2 Straalsoorten Keukenmengkraan, B0CFV15CH5

Startbod
€ 5,00
€ 9,00
Kavel nummer: 687397
Einde op 19/01/2026 19:45