Rommisie 4k/60hz hdmi-kabel (30 m)

Minieme gebruikssporen, ok, Rommisie 4K/60HZ HDMI-kabel 30 m (HDMI 2.0, 18 Gbps) Ultrahoge snelheid vergulde connectoren, Ethernet Audio Return, Video 4K, Full HD 1080p 3D Compatibel met Blu-ray, tv, Playstation, PS3, PS5, pc, HDTV, B0BLSJNV52

Startbod
€ 5,00
€ 5,00
Kavel nummer: 687464
Einde op 19/01/2026 19:45