Gylefy kerstlichtketting (100m)

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, beschadigde verpakking, GYLEFY kerstlichtketting voor buiten, 100 m, kerstlichtketting 800 leds, met afstandsbediening, waterdichte led-lichtketting voor kerstdecoratie, warmwit, B0B68P9CGG

Startbod
€ 5,00
€ 9,00
Kavel nummer: 687611
Einde op 19/01/2026 19:45