Beleev v2 opvouwbare step

Minieme gebruikssporen, ok, licht beschadigde verpakking, BELEEV V2 opvouwbare step voor Kinderen met Lichtgevende Wielen en Stuurpen en Dek, Opvouwbare Scooter met 2 Wielen, Lichtgewicht voor Kinderen van 3-12 Meisje Jongen, Hoogte Verstelbare Antislipdek, Purple, B0C4XPT3PH

Startbod
€ 6,00
€ 6,00
Kavel nummer: 687658
Einde op 19/01/2026 19:45