Sunrik led-badkamerspiegel

Gebruikssporen, getest en werkend, enkel spiegel, beschadigde verpakking, Sunrik Led-badkamerspiegel, 50 x 70 cm, ovale badkamerspiegel met verlichting, dimbaar, 3 lichtkleuren, aanraakschakelaar, ontneveling

Startbod
€ 10,00
€ 10,00
Kavel nummer: 687803
Einde op 19/01/2026 19:45