Minieme gebruikssporen, ok, originele verpakking ontbreekt, beschadigde verpakking, LFJ Fitness - Trekkabel - Onderarmtraining - Touw - Gewicht - Fitnessapparaat - Trektoren voor Thuis - Sportuitrusting - Kabelkatrol, B08CKG217G