Yitahome opvouwbaar campingbed

Minieme gebruikssporen, volledig, ok, foto indicatief (kleur blauw), licht beschadigde verpakking, YITAHOME Opvouwbaar campingbed voor volwassenen, stevig campingbed met extra dikke matras, sterke, dikkere buizen, slaapbed voor op reis, kantoor, outdoor, B0BSGGWCY7

Startbod
€ 8,00
€ 8,00
Kavel nummer: 687877
Einde op 19/01/2026 19:45