Outon dimbare vloerlamp

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, lichte beschadiging aan de poten,volledig, ok, OUTON Dimbare Vloerlamp met Plank en Afstandsbediening, 4 Kleurtemperaturen, 1-Uur Timer, LED Staande Lamp met 2 USB-Poorten, Vloerlamp met Lampenkap voor Woonkamer, Slaapkamer, Kantoor, Hout,B0BKP5TGJW

Startbod
€ 6,00
€ 6,00
Kavel nummer: 688214
Einde op 19/01/2026 20:15