Bpc medium dekbed (220 x 240 cm)

Minieme gebruikssporen, ok, verpakking beschadigd, BPC Medium dekbed 220 x 240 cm vierseizoenen-donsdekbed 100% biologisch katoen, B0DRFTFVZ8

Startbod
€ 15,00
€ 15,00
Kavel nummer: 688445
Einde op 19/01/2026 20:15