Georges braque

(After)<br /> Lithografie <br /> Getekend in de plaat<br /> Afmeting werk : +-47 x +-38cm<br /> Niet Genummerd <br /> Ingekaderd + passepartout : 56,5 x 66cm<br /> Zonder cerificaat<br /> Werk in goede staat gezien zijn leeftijd (Fotos ter illustratie)<br /> Galerijprijs : 1100€

Startbod
€ 390,00
€ 390,00
Kavel nummer: 689299
Einde op 26/01/2026 19:31