Pierre alechinsky

(After)<br /> Op Velin papier (gedrukt door Piero Crommerlynck)<br /> Ets getekend in potlood<br /> Genummerd in potlood : HC<br /> Afmeting lithografie : 51,5 x 44 cm<br /> Goede staat<br /> Zonder Certificaat

Startbod
€ 390,00
€ 390,00
Kavel nummer: 689347
Einde op 26/01/2026 19:31