(After)<br /> Op Velin papier (gedrukt door Piero Crommerlynck)<br /> Ets getekend in potlood<br /> Genummerd in potlood : HC<br /> Afmeting lithografie : 51,5 x 44 cm<br /> Goede staat<br /> Zonder Certificaat