Horecamaterialen uit faillissement

Aantal kavels
15 kavels
Einde op 08/05/2024 19:00

Reeks plastieken stapelbakjes - ongeveer 39 stuks + 3 plooibare boxen - 3 stuks

Divers : papierdoekjes-verpakkingsmateriaal voor voeding-plastiekfolie-ontvorming vet spray-suikerzakjes sausdispenser- snoep

Diverse voedingswaren : gepelde tomaten-melk-appelmoes-bruine suiker-olie-azijn-curry pasta enz… ( zie foto's en houdbaarheidsdatum)

Huidig bod 45,00
11 biedingen

Diverse flessen wijn : schuimwijn-rode wijn en witte wijn - ongeveer 39 flessen

Huidig bod 49,00
8 biedingen

Diverse streekbieren : Grimbergen-Duvel-Gueuze boon Vitoria + reclame gadgets Filou bier

Huidig bod 28,00
7 biedingen

Diverse frisdranken en cider : Tonisteiner-Chaudfontaine-Strongbow-Fanta

Huidig bod 25,00
7 biedingen

Reeks sterke dranken en likeuren : Martini-Vodka-Jenever-Pasoa

Huidig bod 31,00

Decoratie : plastieken plantjes- decoratief bierglas-wijnkoeler-dispenser

Poetsmateriaal en produkten ( hoeveelheid zie foto's ) handdoeken-schorten-wasrek-produkten

8 biedingen

Divers : spuitmondjes-suikerbloem strooier-CO2 meter-muntinzetbak- isolatiebox

Bloempotten met planten - 5 stuks

Bloempotten met planten - 3 stuks

Huidig bod 12,00

Bloempotten met planten - 4 stuks

Vrieskist met deksel - merk LIEBHERR afmeting L157xB73 cm ( eens af te wassen)

Huidig bod 19,00

Vrieskist met deksel - merk BEKO afmeting L155xB62 cm (eens af te wassen)

Huidig bod 26,00