Veiling mancave, marvell en collectables

Aantal kavels
81 kavels
Einde op 10/07/2024 19:15

Lot drinkbussen en bekers van Harry Potter Mario, frozen en disney. In totaal 10 stuks

Mooi schilderijtje geinspireerd door de Belga dame

Huidig bod 20,00

Mell Ramos was een amaerikaans Po-Art kunstenaar gespecialiseerd in het tekenen van Pin-Ups. 3 mooi ingelijste art cards. Afmetingen ca 100x150mm

Huidig bod 17,00

Lot paw patrol bestaand uit 3 rugzakken, 1 dekentje en 2 paar sloefen

Lot rugzakken en fleece dekentjes. Bestaande ui 2 fleece dekens lego, 2 rugzakken LOL en 1dekbed overtrek disney

Orgineel zeer oud emaille reclamebord van renault oliën, zeer mooi geleefd bord met patine

Lot van 2 knuffels paw patrol, rugzak pepa pig, sloefen paw patrol en een puzzel.

Emmaille reclamebord kleber V10 en vente ici een dubbelzijdig emaille bord 100 x 50 cm

Huidig bod 200,00

7 nieuwe kinder t-shirts van disney en among

Prachtig zeer groot frans reclamebord van Hotchkiss, afmetingen ca 50cm x 1,25m. Reclamebord uit de jaren 80 alumium.

10 T-Shirts van o.a. Mario Bross, Disney, Cars, … voor kinderen

Huidig bod 20,00

8 T-Shirts van o.a. Badman, Playstation, … voor kinderen en volwasenen

Lot van 3 puzels, 2 fleece dekens en 1 drinkbus.

3 prachtige schaalmodellen 4cv

2 prachtige schaalmodellen 4cv

Disney ingelijste poster, onder licentie uitgebracht

Prachtig schaalmodel Matchbox Models of Yesteryear, nieuw in de doos

2x Prachtig schaalmodel Matchbox Models of Yesteryear, nieuw in de doos

Sculptuur van Mario hoogte ca 55cm

Zeer mooi gouden sculptuur van een boksende muis. Prachtig gedetailieerd afgewerkt sculptuur van een boksende muis met afgebeten oor

Prachtig schaalmodel van een Pegaso Z, schaalmodel met oog voor detaille ontworpen en vervaardigd. Schaalmodel is verzilverd.

Panamarenko Magnetische schoenen, mooie artcard ingelijst afmetingen ca 10x15cm

Prachtig schaalmodel van een issota, schaalmodel met oog voor detaille ontworpen en vervaardigd. Schaalmodel is verzilverd.

31