Veiling mancave, marvell en collectables

Aantal kavels
81 kavels
Einde op 10/07/2024 19:15

Wielermemorabilia, 2 ingelijste postkaarten w.o. Banania tour de france

32

Prachig metalen reclamebord van Tripel Karmeliet

Huidig bod 14,00
33

Mell Ramos was een amaerikaans Po-Art kunstenaar gespecialiseerd in het tekenen van Pin-Ups. 2 mooi ingelijste art cards. Afmetingen ca 100x150mm

34

Oude paspop / Buste, zeer mooi als decoratie

35

36

37

Japans vligtuig uit blik gemaakt, prachtig verzamel item.

38

Prachtig beeldje geinspireerd door salvador dali, hoogte ca 12cm

39

40

41

Matchbox ford c900 matchbox verzamel auto compleet met orginele bijhorende box.

42

Matchbox Alfa romeo Gulia matchbox verzamel auto compleet met orginele bijhorende box.

43

Lithografie uit de kuifje strip . Zeldzame moulinsart ex-libris. Afmetingen ca 19,4x24cm.

Huidig bod 17,00
44

45

Lot figuurtjes astrix en obelix hoogte ca 3a4 cm

46

Lot orginele auto emblemen, van verschillende merken

47

Lot van 2 peugeot aftrekkers

48

Mini emblemen

49

Lot van 3 dansende Betty Boops, hoogte ca 12cm

50

3 verzamel schaalmodelen matcbox 70 years aniversery. Nieuw in orginele doos

Huidig bod 25,00
51

Matchbox MBX Mini Cargo Truck, 23/100. Nieuw in doos

52

Matchbox MBX Garbage Scout matchbox verzamel auto compleet met orginele bijhorende box.

53

Matchbox Tesla Model Y, matchbox verzamel auto compleet met orginele bijhorende box.

54

Matchbox Lexus LS 400, matchbox verzamel auto compleet met orginele bijhorende box.

55

Matchbox Tesla Roadster, matchbox verzamel auto compleet met orginele bijhorende box.

56

Matchbox 202 Honda e, matchbox verzamel auto compleet met orginele bijhorende box.

57

Matchbox 2016 Ford Interceptor, matchbox verzamel auto compleet met orginele bijhorende box.

58

Marlboro reclamebordje uit kunststof + 3 stickers

59

2 schaalmodellen vw kever

60

Majorette vw Beetje, + kever in orginele doos

61