Veiling mancave, marvell en collectables

Aantal kavels
81 kavels
Einde op 10/07/2024 19:15

Astrix en obelix miniatuur scene

62

Belvison 4 figuren uit de jaren 70 gemaakt ter gelegenheid van de film kuifje en haaienmeer

63

Kadertje met fiat 500 op afgebeeld + emblem fiat en tankdop seat

64

Marlboro reclamebord kunststof ca 12x12 cm

65

Christo was een inpakkunstenaar. 3 mooi ingelijste art cards. Afmetingen ca 100x150mm

66

67

Mondriaan 2 mooi ingelijste art cards. Afmetingen ca 100x150mm

68

Mondriaan 3 mooi ingelijste art cards. Afmetingen ca 100x150mm

69

Salvador dali 2 mooi ingelijste art cards. Afmetingen ca 100x150mm

70

Zeer groot xxl beeld van Pikachu hoogte ca 1m10

Huidig bod 200,00
71

Prachtig sculptuur vervaardigd uit poleyster van een dinosaurus

72

Michelin bibendum hoogte ca 35cm

73

Orginele benzinepomp voorzien van verlicht display zeer mooi voor in elke mancave

Huidig bod 400,00
74

Bram Bogaert, Pierre Alechinsky mooi ingelijste art cards. Afmetingen ca 100x150mm

75

Keith Haring 2 mooi ingelijste art cards. Afmetingen ca 100x150mm

76

77

Christo was een inpakkunstenaar. 2 mooi ingelijste art cards. Afmetingen ca 100x150mm

78

2 artcards w.o. Jeff koons en een andere. 2 mooi ingelijste art cards. Afmetingen ca 100x150mm

79

Herman Brood en Keith Haring 2 mooi ingelijste art cards. Afmetingen ca 100x150mm

80

Decoratieve benzinepomp hoogt ca 1m

81

2 esso oil drops hoogte ca 20cm gemaakt ui poleyster

82