Summerdeals deel 1

Summerdeals deel 1

België

Aantal kavels
1114 kavels
Einde op 29/07/2024 18:30

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, 8Streme schoonmaakrobot, anti-twist kabelsysteem, automatische reinigingscyclus van twee uur, voor zwembaden tot 10 x 5 meter met een diepte van maximaal 2,5 meter, 0679042151485

Huidig bod 200,00

Ongebruikt, ok, CGOLDENWALL YG 858 Papiersnijmachine, industriële guillotine snijcapaciteit tot 444 vellen, met een nauwkeurigheid van 0,02 mm, voor vliesstof, leer, papier A4, B5, A5, B6, B7, B015VWG7VW

Huidig bod 40,00

Ongebruikt, ok, Set van 2 spoelkastorganizer, opslag, 2 etages onder wastafel, keukenspoelkastrek, uittrekbaar keukenrek, multifunctionele organizer voor keuken/badkamer, wit, ?B0C8H4CGXD

Ongeopend, Atmosphera – set van 3 containers van metaal, grijs, aluminium, Loft Retro Factory, houten deksel, B07WRZPYKQ

Huidig bod 20,00

Huidig bod 20,00

Ongeopende verpakking, ok, ALPHA CENTAURI make up spiegel met verlichting, hollywood spiegel, mirror, 3 extra vervangbare led lights, 3 extra decoratieve kleuren, B0BKLN5WNR

Ongeopend, Potaeco Stille draagbare spuitbus, USB-C oplaadbare draagbare spuitbus voor volwassenen en kinderen, vernevelaar-inhalator met mondstuk en 2 maskers voor reizen en thuisgebruik, B0CRKHXVM3

Ongebruikt, ok, CStern Draagbare camping kachel, efficiënte houtverbranding met minder rook, fornuis inbegrepen, doe-het-zelf standaard, stofhoes, geschikt om te wandelen, terras, tuin, kamperen, outdoor BBQ-zwart, B0BTXXVL41

Ongeopend, ok, verpakking met hechtingen opengeschuurd, beschadiging aan verpakking LED alles ok, RGB Led Strip 30 m lichtband 5050 SMD LED neon strip silicone led strip met afstandsbediening lichtslang, waterdicht IP65 lichtketting voor Kerstmis, feest, huisdecoratie, B0BTC2HW5K... lees meer

Huidig bod 25,00

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, CIARRA CBBIH3B 3 kookzones inductiekookplaat, 59cm ingebouwde kookplaat 6200W, 9 vermogensniveaus kookplaten, powerbooster/timer en kinderslot/touch control/led display/zwart kristalglas oppervlak, B08JZ2ZRXZ... lees meer

Ongeopend, beschadigde verpakking, Vockol 4-Tier Garage Rek, 150 x 150 x 50 cm Roestvrij Staal Verstelbare Rekken, 3.500 kg Capaciteit, Industriële Opslagrekken voor Garage, Magazijn, Werkplaats, Kelder en Kelder, B0BZH467N8

Ongeopend, beschadigde verpakking, Vockol 4-Tier Garage Rek, 150 x 150 x 50 cm Roestvrij Staal Verstelbare Rekken, 3.500 kg Capaciteit, Industriële Opslagrekken voor Garage, Magazijn, Werkplaats, Kelder en Kelder, B0BZH467N9

Ongeopend, beschadigde verpakking, Vockol 4-Tier Garage Rek, 150 x 150 x 50 cm Roestvrij Staal Verstelbare Rekken, 3.500 kg Capaciteit, Industriële Opslagrekken voor Garage, Magazijn, Werkplaats, Kelder en Kelder, B0BZH467N10

Ongeopend, beschadigde verpakking, Vockol 4-Tier Garage Rek, 150 x 150 x 50 cm Roestvrij Staal Verstelbare Rekken, 3.500 kg Capaciteit, Industriële Opslagrekken voor Garage, Magazijn, Werkplaats, Kelder en Kelder, B0BZH467N11

Ongeopend, Leewadee Comfortable Japanese Floor Mattress - Thai Floor Bed With Triangle Cushion - Futon Mattress - XL Extra Wide Thai Massage Mat, 170 x 80 cm, Blue, Kapok Filling, B00LYQUBSK

Huidig bod 20,00

Ongebruikt, ok, in seal, Purple toothpaste for teeth whitening, kleurcorrector tandpasta, Purple Tandpasta voor het bleken van tanden, veilig voor tandvlees - muntsmaak, B0CH89B2N8

Huidig bod 2,00

Ongebruikt, getest en werkend, ok, AMZCHEF Automatische alles-in-één sapcentrifuge, 135MM opening en 1,8L sapcentrifuge voor groenten en fruit, 250W Slow Juicer Testwinnaar met drievoudig filter - Grijs [Energieklasse A+++],B0CC1P77J7

Huidig bod 40,00

Ongeopend, beschadigde verpakking, Zeape Bureaustoel, ergonomische bureaustoel met hoofdsteun, armleuningen, lendensteun, in hoogte verstelbaar, draaistoel, kantelfunctie, rugvriendelijk tot 150 kg belastbaar, B0CNCGDVD8

Ongeopend in seal, Yves rocher Hoggar Eau de Toilette 50 ml voor mannen, 3660005366425

Ongeopend, Diyhd 6FT Landelijke Stijl Rvs Schuifschuur Houten Deur Hardware Geborsteld Schuur Deur Track Kit , muurmontage, deurdikte 40-45 mm max 90kg, B01GO6W5J2 , X00177EGA3

Huidig bod 25,00

Ongeopend, Single Door kit, plafond montage , deurdikte 35-40mm, max 90kg 183cmDIYHD 6FT Stainless Steel Flat Roller Ceiling Mount Sliding Barn Door Hardware , B07BNFQ9N2 , X00178QZ1P

Ongebruikt, ok. Bonsenkitchen Vacuumsealer, Vacuumsealer Filmsealer voor sous vide koken en voedselverblijven, B0C739QJZH