Summerdeals deel 1

Summerdeals deel 1

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item. Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van. Promotie Thuislevering : 11.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive ( info@sibo-drive.com )

België

Aantal kavels
1114 kavels
Einddatum
Einde op 29/07/2024 18:30
Veilinghuis
Openbare-verkopen
Sorteer op

Ongebruikt, ok. Metalen ballonnenboog kit bruiloftsboog, B0C7ZLX1BT

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
512

Ongeopend, in seal, 2 x Warmfay montageset voor zonnepanelen 1 PV, balkonkrachtcentrale houder balkon, fotovoltaïsche bevestigingssysteem 4 profielrails 180 mm, 4 eindklemmen 30-35 mm zonnepaneelhouder plat dak, B0BPCH3TZK

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
513

Ongeopend, in seal, 2 x Warmfay montageset voor zonnepanelen 1 PV, balkonkrachtcentrale houder balkon, fotovoltaïsche bevestigingssysteem 4 profielrails 180 mm, 4 eindklemmen 30-35 mm zonnepaneelhouder plat dak, B0BPCH3TZK

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
514

Ongeopend, in seal, 2 x Warmfay montageset voor zonnepanelen 1 PV, balkonkrachtcentrale houder balkon, fotovoltaïsche bevestigingssysteem 4 profielrails 180 mm, 4 eindklemmen 30-35 mm zonnepaneelhouder plat dak, B0BPCH3TZK

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
515

Ongeopend, in seal, 2 x Warmfay montageset voor zonnepanelen 1 PV, balkonkrachtcentrale houder balkon, fotovoltaïsche bevestigingssysteem 4 profielrails 180 mm, 4 eindklemmen 30-35 mm zonnepaneelhouder plat dak, B0BPCH3TZK

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
516

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Pro Breeze Keramische ventilatorkachel 2000 W - Mobiele bijverwarming - Automatische oscillatie - 2 temperatuurinstellingen - Wit B075WZWPB9

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
517

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Pro Breeze Keramische ventilatorkachel 2000 W - Mobiele bijverwarming - Automatische oscillatie - 2 temperatuurinstellingen - Wit B075WZWPB9

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
518

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, SONBION Chauffage céramique DNF1801E B0CCYFC4WM

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
519

Ongebruikt, ok, niet getest. 2X Smart garagedeuropener, geen hub nodig, B089QDQLP7

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
520

Ongebruikt, ok, Takkenzaag met steel, 8 m, handzaag, instelbare lengte, boomzaag, tuingereedschapset, palm, hoogsnoeier, zeer bereikbare stang met draagtas, snijdt schoon en snel voor hoge takken (bevat schaar), B0BL2L8BZ8

Huidig bod
Huidig bod 18,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
521

Ongebruikt, ok, rood, Fiets Kalibratie Gereedschap-Fiets Staart Haak Kalibratie Gereedschap Derailleur Hanger Uitlijning Gauge voor Mountain Fiets B08HSCY849

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
522

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, Multifunctioneel gereedschap, Ginour-rotatiegereedschap 170 watt met 105 accessoires en 4 hulpstukken, 8.000 tot 35.000 tpm, 7 snelheden Gereedschapsset voor handwerkslieden en doe-het-zelvers B07S7Y39ZF... lees meer

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
523

Ongebruikt, ok, YunSCM Set van 2 30TPI vouwbanden 16 inch 16 x 1,75 mantel 47-305 Plus 2 binnenbanden 16 x 1,5/1,75 AV32 mm ventiel compatibel 16 x 1,75 fietsbanden en binnenbanden B0CLNWJ85F

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
524

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Hi-Spec 35-Delige Gereedschapsset met Elektrische USB-Oplaadbare Schroevendraaier, Handgereedschap & 40-Delige Wandmontage Set in Roze Koffer - Ideaal voor Huishoudelijke Reparaties B0823S4FYZ

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
525

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Hi-Spec 35-Delige Gereedschapsset met Elektrische USB-Oplaadbare Schroevendraaier, Handgereedschap & 40-Delige Wandmontage Set in Roze Koffer - Ideaal voor Huishoudelijke Reparaties B0823S4FYZ

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
526

Ongebruikt, getest en werkend, ok, SEEKONE Professioneel Heteluchtpistool 2000W 50? - 600? met Groot Digitaal LCD-Scherm Industriële Heteluchtpistoolset Variabele Temperatuurregeling, Inschakelgeheugen, ?-? Conversie, B07QMVLMBW

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
527

Ongebruikt, getest en werkend, ok, SEEKONE Professioneel Heteluchtpistool 2000W 50? - 600? met Groot Digitaal LCD-Scherm Industriële Heteluchtpistoolset Variabele Temperatuurregeling, Inschakelgeheugen, ?-? Conversie, B07QMVLMBW

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
528

Ongebruikt, ok, Davaon Pro Ratchet Telescopic Tree Pruner - Uitschuifbare aambeeld takkenschaar - Bereik 5 keer meer met minder inspanning - Ideaal tuingereedschap voor het snoeien van dikke heggen en taaie takken B07883LBJ5

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
529

Ongeopend, Oppakou Polijstmachine voor auto, 37 W accu, polijstmachine, 3 variabele snelheden, 100 mm polijstspons, polijstmachine met instelbare snelheid, autopolijstmachine set , B0D13SL8WR

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
530

Ongeopend, Oppakou Polijstmachine voor auto, 37 W accu, polijstmachine, 3 variabele snelheden, 100 mm polijstspons, polijstmachine met instelbare snelheid, autopolijstmachine set , B0D13SL8WR

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
531

Ongebruikt, ok, MaxAwe 2 stuks werkbesparende handheld krik tool met schaal, 35 cm hoogteverstelling, 240 kg hefgereedschap, meubellifter hefmechanisme voor het heffen en verstellen van tegels, deuren, kasten, B0CFQTJ18J

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
532

Ongeopend, HUAYUWA Zonnepaneel MPPT Power Optimizer 320W P320-5NC4ARS Compatibel voor SOLAREDGE DC PV Solar Optimizer Energiebesparing Rood, B0BHKS3PTR

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
533

Ongeopend, HUAYUWA Zonnepaneel MPPT Power Optimizer 320W P320-5NC4ARS Compatibel voor SOLAREDGE DC PV Solar Optimizer Energiebesparing Rood, B0BHKS3PTR

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
534

Ongeopend, HUAYUWA Zonnepaneel MPPT Power Optimizer 320W P320-5NC4ARS Compatibel voor SOLAREDGE DC PV Solar Optimizer Energiebesparing Rood, B0BHKS3PTR

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
535

Ongeopend, HUAYUWA Zonnepaneel MPPT Power Optimizer 320W P320-5NC4ARS Compatibel voor SOLAREDGE DC PV Solar Optimizer Energiebesparing Rood, B0BHKS3PTR

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
536

Ongebruikt, ok, GFTIME Brander, kruisbuis en warmtediffuser, set voor houtskool, Barbecook Vanilla, Barbecook 300, Tenneker TG4, reserveonderdelen voor gasbarbecue B01HZ9CMFE

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
537

Ongeopend, Honeycomb Laser Bed, LESANM 440 X 440 X 22mm Honeycomb Working Panel for CO2 or Diode Laser Engraver Cutting Machine, Honeycomb Working Table with Aluminum Plate for Table-Protecting, B0BPLKTWJ5

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
538

Ongeopend, Honeycomb Laser Bed, LESANM 440 X 440 X 22mm Honeycomb Working Panel for CO2 or Diode Laser Engraver Cutting Machine, Honeycomb Working Table with Aluminum Plate for Table-Protecting, B0BPLKTWJ5

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
539

Ongeopend, Honeycomb Laser Bed, LESANM 400 X 400 X 22mm Honeycomb Working Panel for CO2 or Diode Laser Engraver Cutting Machine, Honeycomb Working Table with Aluminum Plate for Table-Protecting, B0BPLKTWJ6

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
540

Ongeopend, Honeycomb Laser Bed, LESANM 400 X 400 X 22mm Honeycomb Working Panel for CO2 or Diode Laser Engraver Cutting Machine, Honeycomb Working Table with Aluminum Plate for Table-Protecting, B0BPLKTWJ7

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
541
© 2024 Alleveilingen. Alle rechten voorbehouden.