Minieme gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, 8Streme schoonmaakrobot, anti-twist kabelsysteem, automatische reinigingscyclus van twee uur, voor zwembaden tot 10 x 5 meter met een diepte van maximaal 2,5 meter, 0679042151485
Ongebruikt, ok, CGOLDENWALL YG 858 Papiersnijmachine, industriële guillotine snijcapaciteit tot 444 vellen, met een nauwkeurigheid van 0,02 mm, voor vliesstof, leer, papier A4, B5, A5, B6, B7, B015VWG7VW
Ongebruikt, ok, Set van 2 spoelkastorganizer, opslag, 2 etages onder wastafel, keukenspoelkastrek, uittrekbaar keukenrek, multifunctionele organizer voor keuken/badkamer, wit, ?B0C8H4CGXD
Ongeopend, Atmosphera – set van 3 containers van metaal, grijs, aluminium, Loft Retro Factory, houten deksel, B07WRZPYKQ
Ongeopende verpakking, ok, ALPHA CENTAURI make up spiegel met verlichting, hollywood spiegel, mirror, 3 extra vervangbare led lights, 3 extra decoratieve kleuren, B0BKLN5WNR
Ongeopend, Potaeco Stille draagbare spuitbus, USB-C oplaadbare draagbare spuitbus voor volwassenen en kinderen, vernevelaar-inhalator met mondstuk en 2 maskers voor reizen en thuisgebruik, B0CRKHXVM3
Ongebruikt, ok, CStern Draagbare camping kachel, efficiënte houtverbranding met minder rook, fornuis inbegrepen, doe-het-zelf standaard, stofhoes, geschikt om te wandelen, terras, tuin, kamperen, outdoor BBQ-zwart, B0BTXXVL41
Ongeopend, ok, verpakking met hechtingen opengeschuurd, beschadiging aan verpakking LED alles ok, RGB Led Strip 30 m lichtband 5050 SMD LED neon strip silicone led strip met afstandsbediening lichtslang, waterdicht IP65 lichtketting voor Kerstmis, feest, huisdecoratie, B0BTC2HW5K... lees meer
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, CIARRA CBBIH3B 3 kookzones inductiekookplaat, 59cm ingebouwde kookplaat 6200W, 9 vermogensniveaus kookplaten, powerbooster/timer en kinderslot/touch control/led display/zwart kristalglas oppervlak, B08JZ2ZRXZ... lees meer
Ongeopend, beschadigde verpakking, Vockol 4-Tier Garage Rek, 150 x 150 x 50 cm Roestvrij Staal Verstelbare Rekken, 3.500 kg Capaciteit, Industriële Opslagrekken voor Garage, Magazijn, Werkplaats, Kelder en Kelder, B0BZH467N8
Ongeopend, beschadigde verpakking, Vockol 4-Tier Garage Rek, 150 x 150 x 50 cm Roestvrij Staal Verstelbare Rekken, 3.500 kg Capaciteit, Industriële Opslagrekken voor Garage, Magazijn, Werkplaats, Kelder en Kelder, B0BZH467N9
Ongeopend, beschadigde verpakking, Vockol 4-Tier Garage Rek, 150 x 150 x 50 cm Roestvrij Staal Verstelbare Rekken, 3.500 kg Capaciteit, Industriële Opslagrekken voor Garage, Magazijn, Werkplaats, Kelder en Kelder, B0BZH467N10
Ongeopend, beschadigde verpakking, Vockol 4-Tier Garage Rek, 150 x 150 x 50 cm Roestvrij Staal Verstelbare Rekken, 3.500 kg Capaciteit, Industriële Opslagrekken voor Garage, Magazijn, Werkplaats, Kelder en Kelder, B0BZH467N11
Ongeopend, Leewadee Comfortable Japanese Floor Mattress - Thai Floor Bed With Triangle Cushion - Futon Mattress - XL Extra Wide Thai Massage Mat, 170 x 80 cm, Blue, Kapok Filling, B00LYQUBSK
Ongebruikt, ok, in seal, Purple toothpaste for teeth whitening, kleurcorrector tandpasta, Purple Tandpasta voor het bleken van tanden, veilig voor tandvlees - muntsmaak, B0CH89B2N8
Ongebruikt, getest en werkend, ok, AMZCHEF Automatische alles-in-één sapcentrifuge, 135MM opening en 1,8L sapcentrifuge voor groenten en fruit, 250W Slow Juicer Testwinnaar met drievoudig filter - Grijs [Energieklasse A+++],B0CC1P77J7
Ongeopend, beschadigde verpakking, Zeape Bureaustoel, ergonomische bureaustoel met hoofdsteun, armleuningen, lendensteun, in hoogte verstelbaar, draaistoel, kantelfunctie, rugvriendelijk tot 150 kg belastbaar, B0CNCGDVD8
Ongeopend in seal, Yves rocher Hoggar Eau de Toilette 50 ml voor mannen, 3660005366425
Ongeopend, Diyhd 6FT Landelijke Stijl Rvs Schuifschuur Houten Deur Hardware Geborsteld Schuur Deur Track Kit , muurmontage, deurdikte 40-45 mm max 90kg, B01GO6W5J2 , X00177EGA3
Ongeopend, Single Door kit, plafond montage , deurdikte 35-40mm, max 90kg 183cmDIYHD 6FT Stainless Steel Flat Roller Ceiling Mount Sliding Barn Door Hardware , B07BNFQ9N2 , X00178QZ1P
Ongebruikt, ok. Bonsenkitchen Vacuumsealer, Vacuumsealer Filmsealer voor sous vide koken en voedselverblijven, B0C739QJZH