Ongebruikt, getest en werkend,ok. Draagbare mini-airconditioning met 3 windsnelheden, 90 graden oscillatie, 1000 ml watertank, timer 2/4, draagbare luchtkoeler voor thuis en op kantoor, B0C2CH6VM1
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, Draagbare airconditioning, 1000 ml, 5-in-1 persoonlijke luchtkoeler, draagbare mini-airconditioning, 3 snelheden, 2/12 uur, 7 kleuren, luchtkoeler, luchtbevochtiger voor thuis en op kantoor,B09PHHVV93
Ongebruikt, ok, Qucover Gewatteerde spreien zacht katoen oranje bloemen paisley patroon super king size sprei, prachtige patchwork quilt sprei met 2 kussenslopen voor alle seizoenen, 250x270 cm,B09XQ3VVQY
Ongebruikt, ok, COTTON ARTean Beddengoedset van Saten Egyptisch katoen DE 300 dradenaantal wit bed 135 x 190/200 100% Egyptisch katoen wit,B07Y52CZWX
Ongeopend, ENJOHOS Desktop Magnifier met tafelklem 3X 10X daglicht Super Bright,3X 10X Clamp Lamp White, 38LED 1084 lumens , B07JMD68T5
Ongebruikt, ok, COTTON ARTean Ecuador Beddengoedset, 160 x 190/200 cm, 100% katoen, satijn, draaddichtheid 200, incl. bedlaken + 2 kussenslopen + hoeslaken,B0C8NF81V5
Gebruikssporen, ok, COOL AREA Zonnezeil, waterdicht, driehoekig, 3 x 3 x 3 m, geschikt voor tuin en terrassen, zandkleurig,B0943JTG2Z
Ongebruikt, ok, Artean J.C. ZARAUZ Cama katoen 150 x 190/200 wit,B086GWVP6G
Ongebruikt, ok, COTTON ARTean Bedlakset, geborduurd, 100% katoen, aantal draden 200, model goud, wit, bed 180 x 190/200, percal 100% katoen,B08LD9YV26
Gebruikssporen, ok, Fowong VP magnetische vliegenhordeur, insectenwerende balkondeur, 160 x 230 cm, kattenveilig, sterkere magneten vliegenhordeuren voor schuifdeur, twee openingen, wit,B0BXXH98DZ
Ongebruikt, ok, Dekbed 92% dons, dichtheid 275 g/m², bed 200 (280 lengte x 240 lang),B075LMZ5JJ
Ongebruikt, ok, Granbest Waterdichte bankovertrek, 3-zits, antislip bankhoes met elastische riemen, wasbare bankbescherming voor kinderen, huisdieren en katten, 3-zits, marineblauw,B0BXKXSVH7
Ongebruikt, ok, All Sana Anti-Allergie Topmatrashoes 200X200X8 CM Anti-mijthoes,B00QKQLLXI
Lichte gebruikssporen, ok, JET'S HOME Elektrische deken 130 x 180 cm 4 verwarmde niveaus Verwarmde deken 8 uur Automatische uitschakeling Oververhittingsbeveiliging voor thuiskantoor Gebruik Machinewasbaar CE-gecertificeerd - Oranje,B0C7H41PTZ
Ongebruikt, ok, SONGMICS Schoenendozen, 18-pack schoenendozen, opvouwbaar en stapelbaar, tot maat 46, transparant-zwart LSP007B18,B09XCZT9S4
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Dyna-Living Wit licht LED kamerfontein, woonkamer bureau fontein decoratie met verlichting, kunsthars, 17 x 22 x 25 cm,B09CTB8R59
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Dyna-Living LED-binnenfontein met wit licht, woonkamer-bureau-fonteindecoratie met verlichting, hars, 23 x 17,5 x 27 cm,B099Z1MDCQ
Ongebruikt, ok, enkele frezen tekort. JCMASTER® TouchPro+ Nagelfrees 35000 Umin, Duits merk professionele set elektrisch voor gelnagels en acrylnagels, voetverzorgingsproduct, kunstnagels, traploze regeling, touch-bediening, incl. 4 bits, B08LD9L9J1
Ongebruikt, ok. JCMASTER® Professionele nagelfreesset - Duits merk - gelnagels & acrylnagels 30.000 omw/min incl. 6 opzetstukken traploze regeling elektrische nagelvijl manicure pedicure frees, incl. E-book, EasyPro+, B081B5RZGV
Ongebruikt, ok. JCMaster Nagelfrees voor gelnagels, 30.000 omw/min, frees voor gelnagels, acrylnagels incl. 4 bits voor beginners, led-display, manicure-/pedicureset voor nagelstudio, B09PHF63QJ
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Nagelfrees 35000 omw/min Premium JD5500 met voetpedaal traploos regelen, inclusief 4-bits, B016XTVC0S
Ongeopend, ok, Handwarmer, elektrisch met zachte overtrek, kleine warmtekruik voor dames en kinderen, elektrische handwarmer, zakwarmer, herbruikbaar, wintercadeaus voor vrouwen en heren, B0CFLM57G7
Minieme gebruikssporen, ok. Massagepistool, spierpercussie-massageapparaat met 30 snelheden, stille handmassageapparaten, massagepistool met lcd-touchscreen, 10 koppen, massagepistool voor schouders, lichaam, rug en ontspanning, B0B9N2NY9M
Lichte gebruikssporen, ok. Massagepistool, spierpercussie-massageapparaat met 30 snelheden, stille handmassageapparaten, massagepistool met lcd-touchscreen, 10 koppen, massagepistool voor schouders, lichaam, rug en ontspanning, B0B9N2NY9M
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, Dyna-Living Kamerfontein tafelfontein met rollende bal, fontein polyresin fontein LED-verlichting meerkleurig, tafelblad waterfontein rotstuin,B0BWHHSTKT