Summerdeals deel 1

Summerdeals deel 1

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item. Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van. Promotie Thuislevering : 11.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive ( info@sibo-drive.com )

België

Aantal kavels
1114 kavels
Einddatum
Einde op 29/07/2024 18:30
Veilinghuis
Openbare-verkopen
Sorteer op

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Ultrasone luchtbevochtiger met thermo-hygrometer luchtbevochtiger, B0CH8CC8XZ

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
332

Ongebruikt, ok. Verwarmingsventilator, energiebesparend, stil, 1500 W, elektrische verwarming, verwarming, elektrisch met afstandsbediening, 4 modi, 12-uurs timer, 90 graden oscillatie, meervoudige bescherming, B0CLB3WRWK

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
333

Ongebruikt, ok. Verwarmingsventilator, energiebesparend, stil, 1500 W, elektrische verwarming, verwarming, elektrisch met afstandsbediening, 4 modi, 12-uurs timer, 90 graden oscillatie, meervoudige bescherming, B0CLB3WRWK

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
334

Ongebruikt, ok. Telescopische lade voor de keuken, uittrekbaar, 43 x 50 cm, uittrekbare lade, koolstofstaal, telescopische lade, geen boren en spijkers nodig, keukenlade (wit), B0CRYTGFNK

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
335

Gebruikssporen, ok, originele verpakking ontbreekt. FRESKO Automatische Voedselvacuümmachine met Vochtdetectie, 10 Voedselvacuümzakken, B0BMKV622X

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
336

Lichte gebruikssporen, originele doos ontbreekt, inclusief zakken, ok. Fresko 8-in-1 vacumeermachine, automatische voedselsluitmachine zonder verwijdering van het deksel, voedsel blijft tot 8 keer langer vers, 30 cm lassen, 20 filmzakken (V3), B08LVB96L1... lees meer

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
337

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Draadloze handstofzuiger, autostofzuiger met 120W borstelloze motor en 12000PA zuigkracht, oplaadbare mini-stofzuiger blazen en zuigen voor auto/thuis/kantoor/huisdierenhaar (groen), B0C4YFW4N6

Huidig bod
Huidig bod 9,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
338

Ongeopend, ok, HASWARE Modern huisnummer geborsteld roestvrij staal Stijlvolle deur Alfabet Plaque Street Home Decor (2, 30 cm, zilver)

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
339

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Himox luchtreiniger met H13 HEPA Luchtfilter ( 99%) , wifi , smart compatibel google home, B08T6557J6

Huidig bod
Huidig bod 20,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
340

Ongeopend, ok, uahpet Smart luchtverfrisser voor kattenstrooisel, 99% luchtverfrisser en 99,9% stofvrij, 9 dagen batterijduur, stroomvoorziening via USB, luchtverfrisser voor alle soorten kattenbakvulling, B09C3RQ38R

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
341

Ongeopend, ok, uahpet Smart luchtverfrisser voor kattenstrooisel, 99% luchtverfrisser en 99,9% stofvrij, 9 dagen batterijduur, stroomvoorziening via USB, luchtverfrisser voor alle soorten kattenbakvulling, B09C3RQ38R

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
342

Ongeopend, ok, uahpet Smart luchtverfrisser voor kattenstrooisel, 99% luchtverfrisser en 99,9% stofvrij, 9 dagen batterijduur, stroomvoorziening via USB, luchtverfrisser voor alle soorten kattenbakvulling, B09C3RQ38R

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
343

Ongebruikt, getest en werkend, ok, NETUM Bluetooth CCD Streepjescodescanner Draadloze Barcodelezer voor Mobiel Betalingsscherm voor Android SPP en IOS HID NT-Z3S, B076ZTB8L2

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
344

Ongeopend, ok, Qingbei Rina Outdoor tapijt, weerbestendig, 120 x 180 cm, balkontapijt, waterdicht, keukentapijt voor binnen, uv-bestendig, modern, boho, campingtapijt, voor buiten, groot, wasbaar, voor patio, tuin, B09PQYSY81

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
345

Ongeopend, ok, Qingbei Rina Outdoor tapijt, weerbestendig, 120 x 180 cm, balkontapijt, waterdicht, keukentapijt voor binnen, uv-bestendig, modern, boho, campingtapijt, voor buiten, groot, wasbaar, voor patio, tuin, B09PQYSY81

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
346

Ongeopend, ok, Qingbei Rina Outdoor tapijt, weerbestendig, 120 x 180 cm, balkontapijt, waterdicht, keukentapijt voor binnen, uv-bestendig, modern, boho, campingtapijt, voor buiten, groot, wasbaar, voor patio, tuin, B09PQYSY81

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
347

Ongeopend. 8 stuks ladeverdelers verstelbare lade-organizer separatoren, keukengebruiksvoorwerpen organizer - voor slaapkamer, badkamer, kast, babylade, bureau, make-up opslag, B0963GDZ1P

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
348

Ongeopend. 8 stuks ladeverdelers verstelbare lade-organizer separatoren, keukengebruiksvoorwerpen organizer - voor slaapkamer, badkamer, kast, babylade, bureau, make-up opslag, B0963GDZ1P

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
349

Ongeopend. 8 stuks ladeverdelers verstelbare lade-organizer separatoren, keukengebruiksvoorwerpen organizer - voor slaapkamer, badkamer, kast, babylade, bureau, make-up opslag, B0963GDZ1P

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
350

Ongeopend. 8 stuks ladeverdelers verstelbare lade-organizer separatoren, keukengebruiksvoorwerpen organizer - voor slaapkamer, badkamer, kast, babylade, bureau, make-up opslag, B0963GDZ1P

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
351

Ongeopend, ADPTOYU 3-in-1 draagbare kleine snoerloze vacuümreiniger, oplaadbaar met 9000 PA, krachtige zuigkracht+ verlengfunctie om op te blazen/leeg te laten, B09VNNPB7F

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
352

Ongeopend, ADPTOYU 3-in-1 draagbare kleine snoerloze vacuümreiniger, oplaadbaar met 9000 PA, krachtige zuigkracht+ verlengfunctie om op te blazen/leeg te laten, B09VNNPB7F

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
353

Ongeopend, ADPTOYU 3-in-1 draagbare kleine snoerloze vacuümreiniger, oplaadbaar met 9000 PA, krachtige zuigkracht+ verlengfunctie om op te blazen/leeg te laten, B09VNNPB7F

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
354

Ongeopend, ADPTOYU 3-in-1 draagbare kleine snoerloze vacuümreiniger, oplaadbaar met 9000 PA, krachtige zuigkracht+ verlengfunctie om op te blazen/leeg te laten, B09VNNPB7F

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
355

Ongeopend, ADPTOYU 3-in-1 draagbare kleine snoerloze vacuümreiniger, oplaadbaar met 9000 PA, krachtige zuigkracht+ verlengfunctie om op te blazen/leeg te laten, B09VNNPB7F

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
356

Ongebruikt, volledig, ok, HOOBRO Wandkapstok, Wandhaak met legplank, Wandrek met 7 haken, Wandgarderobe, voor hal, woonkamer, slaapkamer, industriële stijl, vintage bruin-zwart EBF16YM01 B09Y37527L

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
357

Ongebruikt, volledig, ok, HOOBRO Wandgarderobe met plank, 70 x 15 x 20 cm, garderobehaken wit, garderobehaken met 5 haken, kledinghaken muur met hek, bamboe, voor hal, slaapkamer, badkamer, EWT70YM01G1 B0CB7SPFNM

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
358

Ongeopend, in seal, Ownant Automatische glasspoeler, waterkraan, kopjesreiniger, roestvrij staal, bierflessenreiniger voor theelades, bar, thuis, B0B253VNDD

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
359

Ongeopend, in seal, Ownant Automatische glasspoeler, waterkraan, kopjesreiniger, roestvrij staal, bierflessenreiniger voor theelades, bar, thuis, B0B253VNDD

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
360

Ongeopend, in seal, Ownant Automatische glasspoeler, waterkraan, kopjesreiniger, roestvrij staal, bierflessenreiniger voor theelades, bar, thuis, B0B253VNDD

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
361
© 2024 Alleveilingen. Alle rechten voorbehouden.