Ongebruikt, ok. Gokelomg Opvouwbare keukenkraan 360 graden rotatiewastafelkraan eenhandskoel- en warmwatermengkraan voor camperboten, B0B4Z8KXZG
Ongebruikt, ok, volledig, 90° graden heavy duty badkamerklem, glas douche deuren scharnier, roestvrij staal glazen deur scharnier vierkant tweeweg vaste glazen deur scharnier klem kast vitrine kast clip 1 paar zwart,B0BXSBCK5Q
Ongebruikt, ok, 1 geleidingsveer tekort. Gekufa Kabelintrekhulp 50 m, 4,5 mm trekdraad, met 2 geleidingsveren intrekveren, trekdraad voor lege buizen, intrekspiraal voor het leggen van kabels (groen), B0CH12PLNB
Ongebruikt, ok. TSSS 8-delige leuninghouder, roestvrij staal, 201 oppervlak gepoedercoat voor plat hout of metaal, trapleuning, draagvermogen 60 kg, B09Y2159GD
Ongebruikt, ok. YUANNY Regendouchekop, regendouche, vierkant, watersaving, met anti-kalksproeiers, verstelbare inbouwdouchekoppen, badkamer, grote hoofddouche, rechthoekig, 35 x 22 cm, zwart, B0C6Q5JL6B
Ongebruikt, ok. Trek Kleding Hanger Rod Verstelbare Garderobe Kleding Rail Hanger Rack Bar (397mm), B07Z3MQ9JS
Minieme gebruikssporen, ok. Kiprim Kruislijnlaser Laser Waterpas Groene Zelfbalancerende Laserniveau Horizontaal Verticaal Groene Lijnlaser IP54 Waterbescherming 2 AA Batterijen & Opbergtas LV1D, B08XNNWKXK
Ongebruikt, ok, geen doos. Stone Banks hogedrukreiniger pistool met 5 stuks spuitmonden, 4350 PSI 1/4" quick release autoreiniger pistool, kracht kort reiniging pistool M22 metrische draad voor auto-reiniging (M22 14MM fitting slang connector), B08R1J6GGB... lees meer
Ongebruikt, ok, Sneeuwschuim Lance Auto Was Zeep Foamer Gun Washer Met Verstelbare Nozzle Sprayer Zeep Dispenser Fles 1L voor hoge druk Washer machine van voor Karcher Hd Hds Series, B07TTRFDC1
Ongebruikt, ok, Sneeuwschuim Lance Auto Was Zeep Foamer Gun Washer Met Verstelbare Nozzle Sprayer Zeep Dispenser Fles 1L voor hoge druk Washer machine van voor Karcher Hd Hds Series, B07TTRFDC2
Ongebruikt, ok, Sneeuwschuim Lance Auto Was Zeep Foamer Gun Washer Met Verstelbare Nozzle Sprayer Zeep Dispenser Fles 1L voor hoge druk Washer machine van voor Karcher Hd Hds Series, B07TTRFDC3
Ongebruikt, getest en werkend,LEDGLE Fonteinpomp op zonne-energie, 2,2 W, 7 verschillende sproeikoppen, vijverpomp voor buiten, 200 l/u, debiet voor vogelbad, vijver, aquarium, fonteinen, tuin, B08YDMZ7H8
Ongebruikt, ok. Klleyna Douchekop wastafelkraan, badkamer-tuin, slangsproeiopzetstuk (5 adapters) voor haarwas & hondenspoeling & babybad, AAN/UIT-verlenging, B09TKV6SD9
Ongebruikt, ok. Klleyna Douchekop wastafelkraan, badkamer-tuin, slangsproeiopzetstuk (5 adapters) voor haarwas & hondenspoeling & babybad, AAN/UIT-verlenging, B09TKV6SD10
Ongebruikt, ok. KES Dubbele handdoekhouder Badkamer handdoekhouder Dual handdoekenrek Wandmontage SUS304 roestvrij staal 60CM geborstelde, A2001S60-2, B09VB4HMQF
Ongebruikt, ok, Toiee Afvoerplug (110 mm). Opblaasbare buisstop, buissluiting. De Toiee afvoerplug met pomp, 85 cm slang en ballon. Stop het opkomen van water in de rioolleiding of de afvoer, B09RQXCFVP
Minieme gebruikssporen, ok. ONECE Badkamer Watervalkraan, Geborsteld Watervalkraan met Verstelbare Temperatuur, Badkamer Wastafel Kraan, Eengats Messing Wastafelkraan, Keramische Ventielkern, B096DBNBPN
Ongebruikt, ok. Gleonlux LED-spots GU10 plafondlampen plat verstelbaar 4 stuks 230V Opbouw Frame met fitting plafondspot plafondverlichting aluminium rond zwart inbouwspot armatuur plafondlamp badkamer, woonkamer, B0CJCD43TG
Ongebruikt, ok. ShouSiFang Digitaal code-slot, deurslot, chroom, weerbestendige keypad-combinatie van sleutels, gecodeerde toetsen, sleutelloos, zilver, B07QKQQJFM
Ongebruikt, ok. COMLIFE Douchekop regendouche, regendouche 8 inch douchekop van roestvrij staal 304, douchekop met 100 anti-kalksproeiers, douchekop regendouche 20 x 20 cm, B07RYKRB9Z
Minieme gebruikssporen, ok, geen vijzen. Drenky Meubelpoten, 7 stuks, metaal, tafelpoten, 15 cm, rond, geborsteld roestvrij staal, in hoogte verstelbaar, totale hoogte 150 mm - 165 mm, inclusief roestvrijstalen schroeven, voor meubelproject, B085M8R1CG... lees meer
Ongebruikt, ok. FELCO 4 snoeischaar (snede ø 25 mm, snoeischaar voor grote handen, lengte 210 mm, schaar met sapgroef, voor alle knipwerkzaamheden), B00023RYSG
Gebruikssporen, ok. Besproeiingscomputer 2-uitgangen besproeiingsklok tuinkraan automatische besproeiing sproeier watertimer, B07DNMNDHD
Minieme gebruikssporen, ok. Krobec Kraan badkamer, nieuw design, wastafelkraan, eengreepsmengkraan, eenhands-wastafelmengkraan, eenhands-wastafelkraan, B0C32RC1GW
Ongebruikt, ok. YUET Hogedrukreiniger afvoerpijp slangreinigingsset reiniger met adapter, buisontstopper met straalmondstuk roterend voor vervanging van Karcher hogedrukreinigers, Kärcher K2-K7-serie en LAVOR 15M 180 Bar, B09V2M1Y67
Ongebruikt, ok. OUTON Led-vloerlamp, dimbare vloerlamp met afstandsbediening, app-bediening, muzieksynchronisatie, 16 miljoen kleuren en 300+ scènemodi, doe-het-zelfmodus, timer, afneembare vloerlamp voor woonkamer, B0CHP959F4
Ongebruikt, ok. SERVOMASTER elektrische luchtpomp, draagbare minicompressor met manometer, auto-accessoires voor mannen, elektrische luchtpomp batterij 150PSI 12V DC, luchtpomp fiets met LED voor auto motorfiets, B0C7CJCZVK
Ongebruikt, ok. 2X Schellenberg 20030 Smart Home Draadloze rolluikschakelaar & draadloze vouwstoreschakelaar, achteraf te monteren voor slimme aandrijvingen, wit, B00LNAQ7OY