Summerdeals deel 1

Summerdeals deel 1

België

Aantal kavels
1114 kavels
Einde op 29/07/2024 18:30

Ongebruikt, ok. 10Pcs Dubbele Doos Eindsleutel Set, 45 # Carbon Staal Metrische 45-Graden 6-32mm, HRC38-45 Lange Dubbele Ringsleutel Sleutels Set met Rolling Pouch, B09ZNYML4T

662

Minieme gebruikssporen, volledig, ok, CCLIFE 4pcs Scharnier C Haaksleutel Verstelbare Groefmoersleutel voor Groefmoer 19-170mm B09X96116F

663

Gebruikssporen, ok. CCLIFE Professionele Veerspanner set van 2 stuks 300MM, B0816BR7Q3

664

Gebruikssporen, ok. CCLIFE Professionele Veerspanner set van 2 stuks 300MM, B0816BR7Q4

665

Minieme gebruikssporen, ok. Dyna-Living drukpomp, testpomp, druktestpomp, vulpomp, verwarmingslekdruktestpomp, drukproefpomp, B07PRT8SF3

666

Ongebruikt, getest, ok, DEPSTECH Multifunctioneel draaigereedschap, draadloos, 2,0 Ah, 8 V, oplaadbaar, 5 snelheden, verstelbaar, 30.000 rpm, max. 126 accessoires, draagbare slijpmachine voor snijden, polijsten, slijpen, graveren, reinigen, slijpen B0BWQYSJXP... lees meer

667

668

Minieme gebruikssporen, getest, ok, DEPSTECH Multifunctioneel draaigereedschap, draadloos, 2,0 Ah, 8 V, oplaadbaar, 5 snelheden, verstelbaar, 30.000 rpm, max. 126 accessoires, draagbare slijpmachine voor snijden, polijsten, slijpen, graveren, reinigen, slijpen B0BWQYSJXP... lees meer

669

Lichte gebruikssporen, getest, ok, DEPSTECH Multifunctioneel draaigereedschap, draadloos, 2,0 Ah, 8 V, oplaadbaar, 5 snelheden, verstelbaar, 30.000 rpm, max. 126 accessoires, draagbare slijpmachine voor snijden, polijsten, slijpen, graveren, reinigen, slijpen B0BWQYSJXP... lees meer

670

Ongebruikt, ok. 15 m buisreinigingsslang incl. 3 adapters, 2 stijve sproeiers + roterend, buisreinigingsset voor K2-K7, LAVOR, Bosch afvoerreiniger, hogedrukslang buisreiniger hogedrukreiniger broek 240 bar 60 °C, B0CM8SRTXY

671

Ongebruikt, ok. Eseesmart Hangslot, vingerafdruk, Bluetooth en vingerafdruk, waterdicht hangslot, voor sportschool, bagage, magazijnen, vrachtauto, garage, kluis, B0BF977FCX

672

Ongebruikt, ok. Stroomonderbreker op DIN-rail, intelligente wifischakelaar, afstandsbediening voor mobiele telefoon, draadloos, 3 synchronisatiemodi, functie voor huishoudelijke apparaten, geschikt voor thuis (32 A), B0B4PHHMBP

673

Ongeopend, Walkie Talkie Oplaadbaar, Long distance ,set v 3 , Topsung Anti-Fall Walkie Talkie , PMR Walkie Talkie, B087N8KJMJ

Huidig bod 12,00
674

Huidig bod 12,00
675

Huidig bod 12,00
676

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Nordstrand Gehoorbescherming met AM FM-radio, geluidsisolatie, hoofdtelefoon voor tuin, werk, motorfiets, bouwplaatsen, oorbescherming met geluidsreductie NRR 25 dB, elektronische muziek, gehoorbescherming, B016BUPOM6... lees meer

677

Ongebruikt, ok. 2X sourcingmap 25mm droeg 75mm Cilinder van de Slag Dubbelwerkende Mini Pneumatische Lucht, B00899AK86 + 1X pneumatische cilinder TMAL 20X50( miniem gebruikt)

678

Ongebruikt, ok. Pneumatische ratel Sleutel Pneumatische 1/4-Inch Schroevendraaier Vierkante Sockets Ratchet Pneumatische Gereedschappen, Koppel 25 Ft Lbs voor de Scheepsbouw Productie Machine, B08D75DHDY

679

Ongebruikt, ok. Garagehaak, wandhaak, opberghaak, met extra grote arm, geschikt voor kano, ladder, fiets, kano, fiets, vouwstoel, surfplank, lager 45 kg, 4 stuks, B0BHPFK3RS

680

681

682

Ongebruikt, ok, LUXBIRD Zaailing Verwarmingsmat met Thermostaat, 2 Verwarmingsmatten met 1 Regelaar, Eén-op-veel Regeling, 30 Watt, IP67 Waterdicht, Duurzaam PVC Oppervlak, 52.7 * 25.4cm,B0BS5NCZ9Z

683

684

Ongebruikt, ok. CNBINGO Smart thermostaat inbouw met kristalglas, wifi, digitale kamerthermostaat, compatibel met Alexa Echo, Google Assistant, 16 amp, grijs, B0CNVBG9BK

685

Ongebruikt, ok, niet getest. CNBINGO Set van 2 aanraaklichtschakelaars, zwarte enkele tuimelschakelaar, met aanraaksysteem, glazen paneel en status-LED, nulleider is niet vereist, 1 compartiment, AC 240 V, 800 W/compartiment, B08N4MJZWM

686

Ongebruikt, ok, niet getest. 8X LUXION Mini Smart Dubbel relais. Op het relais kunnen 2 normale eenvoudige schakelaars worden aangesloten. Het heeft een timerfunctie, waarbij de laatste status wordt ingesteld en de relaisfunctie wordt ingesteld (normaal, impuls).... lees meer

687

Ongebruikt, ok, niet getest. LoraTap 2 stuks Smart rolluikschakelaar, wifi, rolluikmotor, timer, rolluikmotor, compatibel met Google Home, B07TDHXWVW

688

Ongebruikt, niet getest , ok, LoraTap WiFi Switch, Alexa Wireless Consumption Counter, DC and Toggle Switch, Relay, 2500W, 10A, Smart Switch, Remote Control, Smart Life Compatible with Google Home, B0B5X1LTHB

Huidig bod 2,00
689

Ongebruikt, ok, niet getest. LoraTap 2-delige WIFI Smart inbouwschakelaar V2N2 met looptijdinstelling voor elektrische rolluiken, jaloezieën en luifels, schakelaar, rolluik-timer voor rolluikmotor, B0BDDF7HLG

690

Ongebruikt, niet getest , ok, geen doos. LoraTap WIFI Smart-inbouwschakelaar (4 stuks per verpakking), relaismodule voor elektrische rolluiken, gordijnen, jaloezieën en luifels, timer voor rolluikmotor (4),B08DL842RS

691